Neohodnoceno

Aptus apto-flex vet sirup 500ml new

APTO-FLEX sirup - výživa a regenerace chrupavek a vazů v kloubech.

Skladem
Kód: 107065
Značka: Aptus
1 337 Kč
Kategorie: Pohybová soustava
Kategorie: Pes, Prevence, Léčba, Kočka, Pohybová soustava, Doplňky stravy, vitamíny
Použití: Prevence, Léčba
32295 1 aptus apto flex vet sirup 500ml new
Pes Kočka NÁŠ TIP
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

APTO-FLEX sirup je unikátní pětisložkové solubilní chondroprotektivum s kyselinou hyaluronovou a antioxidanty pro psy a kočky. Obsahuje kys. hyaluronovou, MSM, kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a antioxidanty (brusinkový extrakt).

Indikace:

Výživa a regenerace chrupavek a vazů v kloubech.

Preventivní podávání: u velkých a těžkých plemen psů, u sportujících psů, při obezitě, u starších zvířat, u štěňat rychle rostoucích plemen psů - výživa, ochrana a regenerace chrupavek a vazů v kloubech, zlepšení pohyblivosti, prevence artritidy.

 

Terapeutické podávání:

Po chirurgických ortopedických zákrocích, při dysplaziích kloubů, při osteoartritidě, při bolestivosti pohybového systému - zrychlení a usnadnění hojení, snížení bolestivosti při pohybu, usnadnění pohyblivosti kloubů, zpomalení progrese artrózy.

Inovace:

Jednoduchý antioxidant vitamin E byl nahrazen lepším a komplexnějším antioxidantem: brusinkovým extraktem.  Brusinkový extrakt obsahuje vitamin E také, ale navíc obsahuje vitaminy B, C, K, řadu minerálů, jsou známy jeho antioxidační a protinádorové účinky, a je používán také při infekcích močových, orálních a gastrointestinálních.   

Více informací: ZDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu