VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

Composure feline

Receptura Composure ™ Feline má uklidňující účinek a pomáhá zvládat každodenní stres. Uklidňující receptura Composure TM Feline je doporučena pro mazlíčky vystavené zvýšeným stresovým faktorům v prostředí. Když se kočky špatně přizpůsobí každodenním střesu, tak to může vést k úzkosti, nervozitě, hyperaktivitě, „pocuchaným“ nervům, abnormálnímu značení močí, nadměrnému škrábání, třesu nebo k destruktivnímu až agresivnímu chování.
Skladem
Kód: 94312
Značka: VetriScience
353 Kč
Kategorie: Stres, nervozita
Kategorie: Kočka, Stres, nervozita
24720 3 composure feline
Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Doporučeno pro

 • Ohňostroje a bouřky
 • Návštěvy veterinárních ordinací
 • Nudu během dne nebo úzkost a strach
 • Dovolené a hlučné večírky
 • Stěhování nebo cestování
 • Změny v životním prostředí
 • Stres z příchodu nového člena do rodiny
  Composure TM Feline pomáhá zmírnit potíže se stresem bez ovlivnění osobnosti nebo energetické úrovně zvířete. Zvířata tedy nejsou ospalá, apatická. Může být používán denně nebo ve chvílích, kdy je potřeba podpořit relaxaci.

  Obsahuje speciální kombinaci faktorů, jako je uklidňující komplex z kolostra, L-theanin a thiamin (vitamin B1), které se všechny podílejí na uklidnění při stresu.  O RECEPTUŘE COMPOSURE TM FELINE:
  Kolostrum Calming Complex TM - je směs biopeptidů, které jsou izolovány z bílkovin mleziva a mají uklidňující účinek na zvířata. Bylo zjištěno, že tyto bioaktivní proteiny podporují kognitivní funkci a snížení stresu. Kolostrum Calming Complex TM v této receptuře pracuje synergicky s L-theaninem pro podporu relaxace koček.

  L-theanin podporuje uklidnění a relaxaci a snižuje podrážděnost a stavy „špatné“ nálady. L-theanin byl dlouhodobě zkoumán pro svoje schopnosti snížit stres, úzkost a nežádoucí chování. L-theanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina, která se nachází v zeleném čaji, je derivátem neurotransmiteru kyseliny glutamové. Pomáhá tělu produkovat další uklidňující aminokyseliny, jako je dopamin, GABA a tryptofan a tím pomáhá přivést určité neurotransmitery do rovnováhy. Studie na L-theaninu prokázaly snížení chování spojeného s úzkostí u koček a bez nežádoucích účinků a ospalosti. Kočky byly ve stresových situacích pozorné, hravé a klidnější.

  Thiamin (vitamin B1) pomáhá zvládat stres a snižuje podrážděnost. Ukázalo se, že thiamin ovlivňuje centrální nervový systém, aby pomohl uklidnit a utišit úzkostná zvířata. Nedostatek thiaminu může způsobit duševní zmatek, svalovou slabost, svalové křeče, nervozitu, sníženou chuť k jídlu nebo ztrátu váhy během období stresu.

  Composure TM Feline neobsahuje L-tryptofan nebo bylinné přísady, jako kava kava, valerian nebo třezalku tečkovanou. Jeho složky nevyvolávají závislost, ospalost nebo zhoršené motorické dovednosti.

  NÁVOD K POUŽITÍ:
  Podávejte 1-2 žvýkací kousky denně.

  Jedno balení obsahuje 30 žvýkacích kousků.

  Produkt lze podávat denně nebo podle potřeby. V období zvýšeného stresu je bezpečné podávat dvojnásobnou nebo i trojnásobnou dávku.

  Pouze pro kočky.

  AKTIVNÍ SLOŽKY V 1 ŽVÝKACÍM KOUSKU:
  Thiamine (Vitamin B1) 67 mg
  Colostrum Calming ComplexTM - směs biopeptidů 11 mg
  L-Theanine 10.5 mg

  NEAKTIVNÍ SLOŽKY:
  Pivovarské kvasnice, síran vápenatý, kanolový olej, aroma kuřecí játry, kyselina citronová, glycerin, maltodextrin, smíšené tokoferoly, kyselina propionová, rozmarýnový extrakt, oxid křemičitý, alginát sodný, sójový lecitin, rostlinný olej.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu