Neohodnoceno

Francodex sprej proti zápachům 750ml

FRANCODEX SPREJ PROTI ZÁPACHŮM

Sprej Francodex proti zápachům trvale odstraňuje pachy v prostředí domácího mazlíčka a zároveň zanechává čerstvou vůni máty a eukalyptu, kterou zvířata dobře přijímají. Je tvořena z 93% přírodními přísadami a používá se pro všechny typy povrchů a pevných textiliích.

Skladem
Kód: 105300
Značka: FRANCODEX
442 Kč
Kategorie: Kosmetika, hygiena
Kategorie: Pes, Kosmetika, hygiena, Kočka
31338 1 francodex sprej proti zapachum 750ml
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

FRANCODEX SPREJ PROTI ZÁPACHŮM

Díky enzymatickému působení na organickou hmotu, která je odpovědná za zápachy, sprej Francodex proti zápachům trvale odstraňuje pachy v prostředí domácího mazlíčka a zároveň zanechává čerstvou vůni máty a eukalyptu, kterou zvířata dobře přijímají. Je tvořena z 93% přírodními přísadami a používá se pro všechny typy povrchů a pevných textiliích.

Návod:

Rozstřikujte na ošetřované plochy ze vzdálenosti 10-15cm. Hořkost produktu okamžitě odradí psa od okusování. Před každým použitím nejdříve otestujte produkt na skryté části. Nepoužívejte na zvíře.

Složení:

Méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfém (benzylbenzoát, kumarin, limonen), enzymy, chloromethylizothiazolinon, methylizothiazolinon, oktylizothiazolinon.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu