Neohodnoceno

Francodex sprej proti zápachům 750ml

FRANCODEX SPREJ PROTI ZÁPACHŮM

Sprej Francodex proti zápachům trvale odstraňuje pachy v prostředí domácího mazlíčka a zároveň zanechává čerstvou vůni máty a eukalyptu, kterou zvířata dobře přijímají. Je tvořena z 93% přírodními přísadami a používá se pro všechny typy povrchů a pevných textiliích.

Skladem
Kód: 105300
Značka: FRANCODEX
410 Kč
Kategorie: Kosmetika, hygiena
Kategorie: Pes, Kosmetika, hygiena, Kočka
31338 1 francodex sprej proti zapachum 750ml
Pes Kočka

FRANCODEX SPREJ PROTI ZÁPACHŮM

Díky enzymatickému působení na organickou hmotu, která je odpovědná za zápachy, sprej Francodex proti zápachům trvale odstraňuje pachy v prostředí domácího mazlíčka a zároveň zanechává čerstvou vůni máty a eukalyptu, kterou zvířata dobře přijímají. Je tvořena z 93% přírodními přísadami a používá se pro všechny typy povrchů a pevných textiliích.

Návod:

Rozstřikujte na ošetřované plochy ze vzdálenosti 10-15cm. Hořkost produktu okamžitě odradí psa od okusování. Před každým použitím nejdříve otestujte produkt na skryté části. Nepoužívejte na zvíře.

Složení:

Méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfém (benzylbenzoát, kumarin, limonen), enzymy, chloromethylizothiazolinon, methylizothiazolinon, oktylizothiazolinon.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu