Neohodnoceno

Francodex anti stress sprej zen&calm kočka100ml

FRANCODEX ANTI STRESS SPREJ ZEN&CALM 

• pomahá proti stresu u koček

 

 
Skladem
Kód: 90083
Značka: FRANCODEX
242 Kč
Kategorie: Kosmetika, hygiena
Kategorie: Kosmetika, hygiena, Prevence, Kočka, Stres, nervozita, První pomoc, lékárnička
Použití: Prevence
31308 1 francodex anti stress sprej zen calm kocka100ml
Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

FRANCODEX ANTI STRESS SPREJ ZEN&CALM 

Kočky jsou samostatná zvířata, která si užívají pohodlí domova a  jakékoliv změny v jejich prostředí (např. cestování, návštěva zvěrolékaře, příchod jiného zvířete do domu, umístění do přepravky,...) můžou být zdrojem stresu. Stres se projevuje nepřátelským jednáním (časté mňoukání, značkování území, agrese); může také vést ke zdravotním problémům nebo ztrátě chuti k jídlu.
Uklidňující antistresová receptura přípravku ZEN&CALM Sprej pro kočky od Francodex Santé Animale uklidní vašeho mazlíčka a ochrání ho před veškerými negativními důsledky stresu.

Návod k použití:

NEAPLIKUJTE PŘÍMO NA ZVÍŘE!!
Aplikujte do bezprostřední blízkosti kočky (pelíšek, přepravka) a okolo domu. Během cestování můžete aplikovat sprej ZEN&CALM (2 ož 3 šplíchnutí maximálně) dovnitř vozu.

Upozornění:

Udržujte z dosahu dětí. Před použitím si přečtěte příbalový leták. Prázdné lahve mohou být vyhozeny do normálního odpadu. EUH208 - obsahuje sladce vonící parfém. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení:

Květinová voda z  Šanty kočičí, Alkohol, Extrakt z kořene Kozlíku lékařského, barvivo, colorant, ovocný a květinový parfém
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu