Neohodnoceno

Composure max liquid

Receptura na uklidnění psů a koček. Composure™ Max Liquid je určen pro kočky a psy, které vykazují hyperaktivitu, úzkost nebo reagují na stres vyvolaný životním prostředím. Uklidňující receptura doporučená pro domácí zvířata vystavená zvýšeným environmentálním stresům.
Skladem
Kód: 108596
Značka: VetriScience
990 Kč
Kategorie: Stres, nervozita
Kategorie: Pes, Kočka, Stres, nervozita
24675 1 composure max liquid
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Pokud se domácí zvířata nemohou přizpůsobit stresu, může to vést k úzkosti, nervozitě, hyperaktivitě, abnormálnímu značení močí, nadměrnému škrábání, chvění nebo až k ničivému nebo agresivnímu chování.

DOPORUČENO PRO:

 • Ohňostroje a bouřky
 • Svátky a večírky
 • Změny prostředí
 • Změny v krmení nebo prostředí v chovech
 • Návštěvy veterináře nebo při úpravě srsti
 • Nuda nebo úzkost z odloučení
 • Cestování a přesuny
  Composure ™ pomáhá zmírnit problémy spojené se stresem, aniž by to ovlivnilo osobnost nebo energetickou úroveň zvířete. Může být používán denně nebo v případě potřeby další pomoci při relaxaci.

  Obsahuje kombinaci faktorů, jako je uklidňující komplex z mleziva, L-theanin a thiamin (vitamín B1), které všechny řeší stres a poskytují uklidňující podporu.  O RECEPTUŘE:
  Colostrum Calming Complex® Biopeptide Blend je izolován z proteinů kolostra, které mají uklidňující účinek na zvířata. Bylo zjištěno, že tyto bioaktivní proteiny podporují kognitivní funkce a snižování stresu. Colostrum Calming Complex® Biopeptide Blend v této receptuře spolupracuje s L-theaninem a podporuje relaxaci a rozpoznávání u psů a koček.
  L-theanine podporuje uklidnění a relaxaci a snižuje podrážděnost a stavy s nízkou náladou. L-theanine byl rozsáhle zkoumána pro svou schopnost snižovat stres, úzkost a nežádoucí chování. L-theanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina v zeleném čaji, která je derivátem kyseliny neurotransmiter glutamové. Pomáhá tělu produkovat další uklidňující aminokyseliny, jako je dopamin, GABA a tryptofan a pomáhá uvést některé neurotransmitery do rovnováhy. Studie na L-theaninu prokázaly snížené úzkostné chování u psů a koček bez nepříznivých účinků nebo ospalosti. Psi a kočky byli ve stresových situacích ostražití, hraví a klidnější.
  Thiamin (vitamin B1) pomáhá zvládat stres a snižuje podrážděnost. Bylo prokázáno, že thiamin ovlivňuje centrální nervový systém a uklidňuje úzkostná zvířata. Nedostatek thiaminu může během období stresu způsobit mentální zmatenost, svalovou slabost, svalové křeče, nervozitu, sníženou chuť k jídlu nebo úbytek hmotnosti.
  Composure ™ neobsahuje L-tryptofan ani bylinné přísady, jako je kava kava, valerian nebo třezalka tečkovaná. Její složky nezpůsobují závislost, ospalost ani zhoršené motorické dovednosti.


  NÁVOD K POUŽITÍ:
  Před každým použitím dobře protřepejte.

  KOČKY:
  Podávejte ½ čajové lžičky denně.  PSI:
  Do 10 kg podávejte ½ čajové lžičky denně
  10 – 20 kg podávejte 1 čajovou lžičku denně
  20 – 35 kg podávejte 1½ lžičky denně
  35 kg a více podávejte 2 lžičky denně

  Během doby zvýšeného stresu je bezpečné zdvojnásobit výše uvedenou dávku podle potřeby. Tento produkt lze použít buď podle potřeby k okamžitému zklidnění nebo denně k dlouhodobému potlačení stresu.  SLOŽENÍ:


  AKTIVNÍ SLOŽKY V 1/2 ČAJOVÉ LŽIČKY (2,5 ML):
  Thiamin (vitamín B1) 134 mg
  Colostrum Calming Complex® Biopeptide Blend 0,22 mg
  L-theanin 21 mg

  NEAKTIVNÍ SLOŽKY:
  kukuřičný škrob, glycerin, guarová guma, lecitin (ze sóji), maltodextrin, netučná mléčná sušina, oxid křemičitý, kyselina sorbová, sacharóza, rostlinný olej, voda.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu