Neohodnoceno

Vetericyn užitkový gel 473ml

Péče o rány, sprej na struky, roztok pro debridement.

Vyprodáno
Kód: 115371
Značka: Vetericyn Inc
721 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Kůň, Kočka
28842 vetericyn uzitkovy gel 473ml
Pes Kočka Kůň
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Péče o rány, ochrana pupečníkového pahýlu, pupíku a vemene
Topická aplikace na rány, řezná poranění, abraze, lacerace, bolavá místa, popáleniny a podráždění kůže

  • Bezpečný a netoxický
  • Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika
  • Nedráždivý a nevyvolávající senzibilizaci
  • Bezpečný při olízání nebo v případě požití
  • Účinný na všechny druhy kůže zvířat

Indikace: 

Přípravek je určen pro péči o rány, řezná poranění, abraze, podráždění kůže, kožní vředy, místa incize po chirurgickém zákroku včetně kastrace zvířat, popáleniny vyrážky a bolavá místa na pupečníkovém pahýlu, pupíku a vemenu. Jeho použití je bezpečné u všech druhů zvířat. 

Pokyny k použití:

Před použitím dobře protřepejte. Před aplikací nastavte trysku spreje. Je-li na místě rány příliš mnoho srsti, dejte ji stranou. V případě nutnosti ji ostřihejte. Postižené místo saturujte přípravkem. Je-li nutno použít krytí, saturujte jej užitkovým gelem Vetericyn při každé výměně. Opakujte 3-4krát denně, dokud se rána nezahojí. Oplachování není nutné. Užitkový gel je navržen tak, aby k místu aplikace přilnul a pomalu se odpařoval, není tudíž nutno otírat film ani žádná rezidua. Rychlejšího hojení se dosáhne, jsou-li rány očištěné a udržovány vlhké. V případě aplikace pupečníkový pahýl, pupík nebo vemeno použijte v režimu spreje, zajistí se tak lepší pokrytí povrchu. Postižené místo saturujte užitkovým gelem Vetericyn. Pro dosažení nejlepších výsledků postižené místo před aplikací užitkového gelu omyjte užitkovým sprejem Vetericyn. V případě aplikace na pupečníkový pahýl pokryjte užitkovým gelem pupečníkovou šňůru uvnitř i vně a vmasírujte do pupíku. Opakujte dle potřeby, dokud místo nevyschne a nezahojí se.

Opatření při použití:

 Přípravek je určen pouze pro topické použití. Objeví-li se podráždění, přestaňte přípravek používat a obraťte se na veterináře. Určeno pouze pro použití u zvířat. Není určeno k použití u člověka. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek je bezpečný při olízání zvířetem. Nestáčejte do menších nádob. Není určen k injekčnímu podání. V případě systémových postižení se vždy poraďte s veterinářem.

Uchovávání: 

Uchovávejte při pokojové teplotě, mimo dosah přímého slunečního světla a tepla. NENECHÁVEJTE ZMRZNOUT, protože by mohlo dojít ke ztrátě síly přípravku. Po použití dávkovač neprodyšně uzavřete nebo zavřete.
Likvidace: Žádné zvláštní požadavky na likvidaci. Vetericyn je šetrný k životnímu prostředí.

Složky:

Účinné: Kyselina chlorná (HClO) (0,012 %) Neúčinné: Elektrolyzovaná voda (H2O), chlorid sodný (NaCl), chlornan sodný (NaClO), křemičitan lithnosodnohořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, fosfáty, síran sodný
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu