Neohodnoceno

Phovia kit- 5x gel

Veterinární technický prostředek určený k ošetření kůže u psů a koček.

Skladem
Kód: 123468
Značka: Vétoquinol
4 732 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Kosmetika, hygiena, Kůže a srst, Kočka
28863 phovia kit 5x gel
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Veterinární technický prostředek určený k ošetření kůže u psů a koček.
Phovia Kit obsahuje 5 dávek nosného gelu, 5 dávek fluorescenční složky do nosného gelu a 5 sterilních dřevěných špachtlí. Je určeno na pět nezávislých ošetření.

Indikace:
Povrchová a hloubková pyodermie, interdigitální furunkulóza, perianální píštěle. Systém Phovia může být použit pro zrychlení hojení větších chirurgických ran, např. po ortopedických zákrocích nebo po úrazech.

Popis:
Systém Phovia sestává z lampy Phovia, která je dodávána společně s příslušenstvím (stojan, nabíječka 230V, nabíječka12V, 2x ochranné brýle) a fluorescenčního gelu Phovia Kit. Jedno balení Phovia Kit obsahuje 5 dávek nosného gelu, 5 dávek fluorescenční složky do nosného gelu a 5 sterilních dřevěných špachtlí. Je určeno na pět nezávislých ošetření.
Jak lampa Phovia, tak gel Phovia jsou prodávány zvlášť.

Způsob použití:
Před použitím systému Phovia ránu očistíme a je-li na silně osrstěné části těla, opatrně zkrátíme srst při jejím okraji. Těsně před použitím smícháme nosný gel a fluorescenční složkou, čímž vznikne jasně oranžová hmota. Tento oranžový gel naneseme na ošetřované místo ve vrstvě asi 2mm silné a ozáříme lampou Phovia. Doba jednoho osvitu je pro psy a kočky stanovena na 2 minuty. Při použití gel vyčerpá svou kapacitu a změní barvu na špinavě růžovou. Po aplikaci gel odstraníme gázou zvlhčenou fyziologickým roztokem. Použití systému Phovia zkracuje dobu léčení až na jednu polovinu očekávané doby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu