Milý návštěvníku, těší nás že jste zavítal na náš e-shop, nicméně bychom vás rády upozornili, že až do 1.10.2022 je e-shop v testovacím režimu a objednávky nejsou přijímány. Budeme ale velmi rády, když se k nám vrátíte 1.10. 2022, kdy naše PRVNÍ ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA oficiálně spatří světlo světa.. :)
Neohodnoceno

Odpuzovač klíšťat jemný 10 ml - cdvet

Přírodní repelent z éterických olejů vhodný jako dlouhodobá ochrana pro citlivé psy a také pro kočky.

Skladem
Kód: 6052
Značka: CDVET
470 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Prevence, Antiparazitika, Kočka
Použití: Prevence
Odpuzovač klíšťat jemný 10 ml - cdvet
Pes Kočka

Popis:

Přírodní repelent z rostlinných éterických olejů (levandule lékařská, manuka). Mění pach zvířete přes lymfatický systém, proto je vhodný k dlouhodobé ochraně a prevenci před vnějšími parazity (klíšťata, blechy, vši, roztoči) a létajícím hmyzem (komáři, ovádi, mušky). Nanášíme denně po dobu 3 týdnů, později 1 až 2 x týdně po jedné kapce do ušní mušle, nebo mezi lopatky a na kořen ocasu. Výrobce >> cdVet.de. 

 • 100% přírodní repelent z aromatických éterických olejů. ​
 • Prevence před napadením parazity změnou pachu.
 • ​Celoroční ochrana před klíšťaty, blechami a hmyzem. 
 • ​Vnější aplikace na ušní čípky, nebo na pokožku. ​
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví. ​

Originál německý název je „Abwehrkonzentrat Mild".

Složení & Osvědčená receptura:

Odpuzovač Klíšťat jemný obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality. Řepkový a jojobový olej / Levandulový olej / Manukový olej. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat).

BEZ chemie - Šetrná ochrana:

Odpuzovač Klíšťat jemný je přírodním složením zaměřen na šetrnou ochranu a péči. PROTO neobsahuje ŽÁDNOU CHEMII ani žádné syntetické látky. Díky absenci chemie není toxický a nezpůsobuje resistence. Proto je bezpečný také pro alergiky, pro jedince s oslabenou imunitou a také pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.

Aplikace a dávkování: 

 • Před použitím protřepat. 
 • Po otevření skleničky si kápneme na ukazováček ruky jednu kapku odpuzovače. 
 • Kapku krátce rozetřeme mezi ukazováčkem a palcem.
 • Ucho zvedneme, boltec přitiskneme k hlavě (případně odrolujeme) a obnažíme ušní mušli. 
 • Olejíček vmasírujeme na čípek uprostřed ušní mušle. Obrázek jak aplikovat nalezneme v galerii produktu.

Poznámka: U citlivých koček nebo psů, kteří nechtějí držet a nenechají si v klidu přípravek aplikovat do uší, vmasírujeme po jedné kapce do pokožky na zádech mezi lopatky a ke kořeni ocasu. Nevýhodou je prodloužení doby náběhu plné účinnosti na cca 40 dní.

Upozornění: Odpuzovač klíšťat jemný nedáváme zvířeti do očí ani do nosu.

Vhodný pro mláďata, březí a kojící matky

 • Odpuzovač můžeme bez obav používat i pro ochranu mláďat (stáří od 12 týdnů) i pro kojící fenky. U štěňat či koťat mladších 12 týdnů a u březích fen doporučujeme alternativně.
 • Sprej proti klíšťatům nebo Citronelový odpuzovač hmyzu.
 • Celoroční ochrana proti blechám.
 • Pravidelnou preventivní aplikací odpuzovače ochráníme kočku nebo psa před napadením blechami, které hrozí našim čtyřnohým partnerům, obzvláště při kontaktu s již napadenými zvířaty (ježek, toulavá zvířata apod.), prakticky po celý rok.

Plná účinnost Pro dosažení plné účinnosti, zejména k obraně proti klíšťatům, aplikujeme odpuzovač do uší jedenkrát denně po dobu 3 týdnů, přibližně tak dlouho trvá přenos účinných látek do lymfatického systému. V dalším období pak aplikujeme odpuzovač parazitů do uší již jen jednou nebo dvakrát týdně. V případě četného výskytu klíšťat je možné přípravek aplikovat každý den i dlouhodobě.

Oslabený účinek:

 • Při alergických projevech, kožních problémech, po očkování, užívání antibiotik, nebo při jinak oslabené imunitě, může být účinnost odpuzovače parazitů díky pachovým změnám (sekret na pokožce, hnisavá místa apod.) oslabena, protože změněný pach láká parazity.
 • Koupáním se účinnost nesnižuje.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

 • Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. 
 • Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi. Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.
 • Skladujte při teplotách nad 18°C. Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku. 
 • Obsahuje geraniol. Může způsobovat alergické reakce. 

Optimální poměr Kvalita & Cena:

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

Vhodný i PRO Lidi? 

Připravuje se Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: