VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

Kloubní výživa synergické byliny 70 g

Výživa kloubů, vazů, šlach a pojivových tkání díky synergickému působení výtažků z bylin.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 3348
Značka: CDVET
1 508 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Prevence, Kočka, Pohybová soustava, Výživa, Doplňky, Doplňky stravy, vitamíny, Štěňata
Použití: Prevence
Položka byla vyprodána…
18282 1 kloubni vyziva synergicke byliny 70 g
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Kloubní výživa pro psy a kočky je vhodnou podporou v situacích spojených s dysplazií kyčelního kloubu, luxací čéšky, nebo s artrózou. „Arthro Green Gelenkfit HD“ podporuje a zaopatřuje vazy, šlachy a pojivové tkáně. Zvláště u mladých psů velkých plemen je cílená výživová podpora vazů a šlach vhodná především ve fázi rychlého růstu – např. od 8. týdne či ještě o něco později. Podpoří se tak zdravý vývoj kloubů. Výrobce >> cdvet.de.

  • 100% Přírodní výživa kloubů, šlach, vazů a svalů. 
  • Doplnění chybějících živin místo potlačování bolesti. 
  • Prevence nebo pomoc při kloubních problémech.
  • Výživová podpora vazů a šlach vhodná pro štěňata. 
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Originál německý název je „ArthroGreen Gelenkfit".

Přírodní složení - Kvalita pro zdraví:

Kloubní výživa synergické byliny obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Dextróza / Vojtěška / Kopřiva / Křemelina. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat) Analytické složky: protein < 0,3 % / oleje a tuky 0,2 % / vláknina 0,5 % / popel 0,12 % / sodík 0,02 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Kloubní výživa synergické byliny disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživu buněk.

Zatěžující umělé vitamíny - ŽÁDNÉ:

Doplněk stravy „Kloubní výživa synergické byliny" je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné). 

BioAktivita - Vitalita & Kondice:

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Kloubní výživa disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST ŽIVOTNÍ ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu. 

Denní dávkování:

Pes & Kočka Denní dávka

Kočka a malý pes do 10 kg 0,5 odměrky

Střední pes 10 až 30 kg 1 odměrka

Velký pes nad 30 kg 1 až 2 odměrky

Jedna zarovnaná odměrka odpovídá cca 1 gramu a je uvnitř dózy. Délka užívání Při prevenci a mírných potížích podáváme Kloubní výživu 30 dní. Při větších nebo déletrvajících potížích podáváme 60 dní. Doplňky pro lepší výsledky Pro lepší výsledky je vhodné ke Kloubní výživě synergické byliny podávat také doplněk, který optimalizuje výživu v oblasti minerálních látek, stopových prvků a vitamínů Micro Mineral. Jako vnější podporu doporučujeme Kloubní fluidum nebo Prokrvující gel z kategorie Vnější kloubní výživa.

Způsoby podávání - Do krmiva & Do masa:

Sypkou, jemně mletou Kloubní výživu Synergické byliny vmícháme psovi, nebo kočce do vlhkého krmiva, nebo namočených granulí. Ve většině případů je dobře přijímána, pokud máme doma odmítavého jedince můžeme výživu vmíchat do mletého masa, syrového nebo mírně povařeného (lépe voní).

Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria:

Suroviny potravinářské kvality pro Kloubní výživu podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Doplněk tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu. Kvalitu a zdravotní nezávadnost doplňku stravy Kloubní výživa synergické byliny pro psy a kočky kontroluje certifikační úřad Laves. Baron.cz

Optimální poměr Kvalita & Cena:

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu