Neohodnoceno

Ušní péče jemná 20 ml - cdvet

Kapky do uší pro čištění, ošetřování a péči, také pro citlivé nebo alergické psy a kočky.

Skladem
Kód: 3756
Značka: CDVET
377 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Péče, Prevence, Kočka, Uši
Použití: Péče, Prevence
21012 1 kapky do usi jemne 20 ml cdvet
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

V případech, kdy má pes dlouhé uši, nebo kočka delší srst v ušní oblasti, bývá péče o uši obtížnější, je těžší zbavit se ušního mazu a může dojít až k ucpání zvukovodu. Kapky do uší jsou čistě přírodní přípravek z bylinných olejů, který péči o uši usnadňuje. Pravidelným užíváním vzniká nepřátelské prostředí pro plísně a bakterie, které se tak nemohou množit. Díky absenci čajovníku je péče vhodná také pro citlivé a alergické psy a kočky. Výrobce >> cdVet.de.

  • 100% přírodní kapky do uší pro psy a kočky z bylinných olejů. 
  • Šetrné čištění a ošetřování uší, také prevence a péče. 
  • Bez čajovníku (Tea Tree), vhodný i pro citlivé jedince. 
  • Očistou odebere živnou půdu pro plísně a bakterie. 
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Originál německý název je „VeaVet Ohrenpflege mild".

Složení & Osvědčená receptura:

Voda / PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej (emulgátor, rozpouštědlo) / Oleje z: Měsíčku / Zederachu indického (neemu) / Hřebíčku / Gerania (kakostu) / Levandule / Tymiánu / Šalvěje / Květů arniky / Kadidlovníku. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat)

ŽÁDNÉ umělé látky & ŽÁDNÁ chemie:

Přípravek „Kapky do uší jemné“ je přírodním složením zaměřen na šetrnou péči. PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ LÁTKY, žádné syntetické minerály ani laciná plniva. Díky absenci chemie nemá vedlejší účinky a je vhodný také pro alergiky či jinak zatížené jedince s oslabenou imunitou. Vhodný je také pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.

Doporučená aplikace:

Lahvičku protřepeme a odšroubujeme víčko z kapátka. Po odhrnutí ušního boltce kápneme 1 až 2 kapky do každého ucha. Po aplikaci kapek ucho zvenku lehce promasírujeme. Rozpuštěný ušní maz si zvíře vytřepe (zbytky můžeme otřít ubrouskem). Při ušních problémech nebo velkém nánosu ušního mazu aplikujeme po dobu 3 týdnů 1 až 2krát denně, dále podle potřeby do odeznění problému. Přesné dávkování po jedné kapce zajišťuje červené pryžové mačkátko s šetrně zakulaceným kapátkem integrované do víčka skleněné lékárenské lahvičky. Kapátko je opatřeno ochranným závitovým víčkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu