VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

CdVet - Oční péče 20 ml

Kapky do očí z růžové vody ze silic okvětních plátků růží, šetrná péče o oči a oční okolí.

Skladem
Kód: 3314
Značka: CDVET
416 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Péče, Prevence, Oči
Použití: Péče, Prevence
18213 1 kapky do oci 20 ml
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Kapky do očí pro psy z růžové vody ze silic okvětních plátků růží od výrobce cdVet, který rozumí přirozené péči o psy. Tyto hodnotné kapky zajišťují péči o oči po koupání doma nebo v přírodě, a také po procházce v prašném prostředí. Kromě ošetření a očisty kapky vhodně pečují o kondici zraku. Kapky jsou vhodnou prevencí, ale i podporou při očních potížích, jako například nadměrné slzení očí, výtok z očí, červené oči, nebo zánět. Výrobce >> cdVet.de.

  • 100% přírodní přípravek ze silic okvětních plátků růží. 
  • Ošetření a péče o přirozené prostředí očí a očního okolí. 
  • Po koupání doma, nebo ve venkovních vodních plochách. 
  • Vhodné při nadměrném slzení, pobytu v prašném prostředí. 
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Originál německý název je „VeaVet Augenpflege".

Složení & Osvědčená receptura:

Růžová voda ze silic okvětních plátků růží / Chlorid sodný. INCI (mezinárodní názvosloví kosmetických ingrediencí) Aqua rosae / Sodium chlorid. Číslo schválení USKVBL 070-13/C. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat)

ŽÁDNÉ umělé látky & ŽÁDNÁ chemie:

Přípravek „Kapky do očí“ je přírodním složením zaměřen na šetrnou péči. PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ LÁTKY, žádné syntetické minerály ani laciná plniva. Díky absenci chemie nemá vedlejší účinky a je vhodný také pro alergiky či jinak zatížené jedince s oslabenou imunitou. Vhodný je také pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.

Jak kapky do očí používat:

Při kapání do očí psa postupujte opatrně a nejste-li si jistí, jak bude pes reagovat, je lepší mít k ruce pomocníka. Lahvičku s očními kapkami přiložíme k oku a stiskem pružného kapátka kápneme 1 až 2 kapky na spojivkový váček. Vyplavené nečistoty spolu se zbytky kapek v okolí oka opatrně setřeme kapesníkem. Použít můžeme také vlhčené hygienické oční ubrousky s výtažkem z Aloe Vera.

Jak často kapky do očí kapat:

Přírodní kapky do očí z růžové vody jsou velmi šetrný pečující produkt. Proto je můžeme používat podle potřeby vícekrát denně, nebo jen občas. Přínosné je také preventivní používání. ​Skladujte do 25 °C. Po otevření spotřebujte přibližně do 2 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu