Neohodnoceno

Hydrolyzovaný kolagen pro psy a kočky 250g

Podpora kloubních chrupavek, šlach, kloubních vazů a pojivové tkáně. Hydratace a pružnost kůže.

Skladem
Kód: 22524
Značka: CDVET
659 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Prevence, Kočka, Pohybová soustava, Doplňky stravy, vitamíny
Použití: Prevence
22524 1 hydrolyzovany kolagen pro psy a kocky 250g
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Hydrolyzovaný kolagen pro psy představuje enzymaticky přednaštěpené (přednatrávené) proteiny pro výživovou podporu kloubních chrupavek, šlach, kloubních vazů a pojivové tkáně. Kolagen zlepšuje hustotu chrupavčitých a pojivových tkání, což zlepšuje pružnost kloubů, a tím jejich odolnost proti poškození. Vedle pohybového aparátu zlepšuje hydrolyzovaný kolagen také hydrataci, pružnost a pevnost kůže. Výrobce >> cdvet.de.

 • 100% Přírodní výživa kloubů, šlach, vazů a kůže.
 • Doplnění chybějících živin v přirozené formě.
 • Výživa, regenerace a vyšší pružnost chrupavek.
 • Zvyšuje odolnost vůči zraněním, posiluje klouby.
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

  Originál německý název je „Singulares Kollagen".

  Složení & Kvalita pro zdraví:
  100% hydrolyzovaný vepřový kolagen. Analytické složky: hrubý protein 90 %. Výrobcem je pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat).

  Zatěžující umělé vitamíny - ŽÁDNÉ:
  Doplněk stravy „Hydrolyzovaný kolagen" je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné).

  BioAktivita - Vitalita & Kondice:
  Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Hydrolyzovaný kolagen disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST ŽIVOTNÍ ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

  Denní dávkování:

  Pes & Kočka Denní dávka
  Kočka a malý pes do 10 kg 1 až 2 odměrky
  Střední pes 10 až 30 kg 2 až 4 odměrky
  Velký pes nad 30 kg 4 až 6 odměrek
  Jedna zarovnaná odměrka odpovídá cca 1 gramu a je uvnitř dózy.

  Zpočátku doporučujeme podávat nejvyšší doporučené množství. Při zlepšení pohybu můžete denní množství postupně zredukovat na nižší.


  Způsoby podávání >> Do krmiva & Do masa:
  Sypký, jemně mletý doplněk výživy Hydrolyzovaný kolagen vmícháme psovi, nebo kočce do vlhkého krmiva, nebo namočených granulí. Ve většině případů je dobře přijímán, pokud máme doma odmítavého jedince můžeme doplněk vmíchat do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní).

  Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria:
  Suroviny potravinářské kvality pro Hydrolyzovaný kolagen podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Doplněk tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.

  Optimální poměr Kvalita & Cena:
  Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu