Neohodnoceno

Hill's Can. VE Mature Adult 2kg

Kompletní krmivo s kuřecím masem, pro dospělé psy malých plemen. Exkluzivně u veterinářů. Vyspělá výživa, která pomáhá zachovat funkci ledvin a životně důležitých orgánů.

 

Vyprodáno
Kód: 49762
Značka: Hill´s
251 Kč
Kategorie: Pes
Hill's Can. VE Mature Adult 2kg
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Kompletní krmivo s kuřecím masem, pro dospělé psy malých plemen. Exkluzivně u veterinářů. Vyspělá výživa, která pomáhá zachovat funkci ledvin a životně důležitých orgánů. S klinicky prokázanými antioxidanty, omega-6 mastnými kyselinami a sníženým obsahem fosforu. S klinicky prokázanými antioxidanty k podpoře imunity. Vysoce stravitelné suroviny zajišťující optimální absorbci živin. 

  • Životně důležité orgány: Kontrolovaná hladina sodíku a fosforu pro podporu funkce životně důležitých orgánů, zvláště levin 
  • Zuby: Jedinečná technologie granulí, která zajišťuje klinicky ověřenou očistu
  • Trávení: Vysoce stravitelné bílkoviny a rovnováha vlákniny k podpoře zdraví zažívacího traktu
  • Hmotnost: Vhodná hladina bílkovin a tuku k podpoře udržení ideální váhy
  • Vitalita: Přesná rovnováha minerálů a omega-3 mastných kyselin pro zdravé kosti a klouby

Ve spolupráci s více než 150 veterináři, odborníky na výživu a vědeckými pracovníky v oblasti potravinářství z celého světa, Hill's neustále zavádí novinky a tím zajišťuje použití složek nejvyšší kvality a optimální vyvážení živin podle věku, rasy a zdravotního stavu konkrétního zvířete. Ve městě Topeka provozují vlastní výzkumné centrum a díky dlouhodobým investicím do vzdělávání, technologií a vědeckého výzkumu dokázali vyvinout špičkové složení stravy a nesmírně širokou škálu klinicky ověřených produktů pro nemocná zvířata, zvířata vystavená riziku onemocnění, i zdravá zvířata.

Složení:  Kukuřice, drůbeží moučka (kuře min. 20%), celulózový prášek, moučka z hrachových otrub, pšenice, sušená řepná dužina, ochucovadlo, lněné semínko, rostlinný olej, chlorid draselný, živočišný tuk, sůl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu