Neohodnoceno

Hill's Can. PD Z/D Food Sensitivities Mini 1kg

Profesionální suché krmivo pro psy pomáhající zmírnit alergie na krmivo nebo intoleranci krmiva určené pro trpasličí psy s potravní přecitlivělostí. Hill's PRESCRIPTION DIET z/d krmivo pro psy trpasličích plemen je kompletní dietetické krmivo používané pro snížení intolerance přísad a živin u dospělých psů. Toto dietetické krmivo obsahuje vybraný zdroj sacharidů a zdroj hydrolyzované bílkoviny.

Vyprodáno
Kód: 129202
Značka: Hill´s
472 Kč
Kategorie: Pes
Hill's Can. PD Z/D Food Sensitivities Mini 1kg
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Výživa, u které je klinicky ověřeno, že omezuje příznaky kožních a trávicích problémů způsobených intolerancemi na krmivo

POTŘEBA / PREFERENCE: Přecitlivělost na krmivo

VELIKOST PLEMENE: Malá Plemena, Střední Plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělí, Senioři

Potravní přecitlivělost a intolerance jsou potenciálně vážné problémy, které mohou mít za následek podráždění kůže, srsti a uší, nebo dokonce gastrointestinální potíže. Psům, kteří vykazují nežádoucí reakci na potravu v důsledku potravinové alergie (obvykle na bílkoviny v potravě) nebo intolerance, mohou pomoci krmiva určená pro případy potravní přecitlivělosti. Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli klinickou výživu pro trpasličí plemena Prescription Diet z/d s menší velikostí granulí, aby vyhověla potřebám menších psů nebo psů, kteří dávají přednost menším granulím. Má speciální složení pro zmírnění potravní přecitlivělosti. Ve skutečnosti je krmivo z/d výživa, u které je klinicky ověřeno, že omezuje příznaky kožních a trávicích problémů způsobených intolerancemi na krmivo.

K potravní přecitlivělosti dochází, protože bílkoviny vstupují do kůže a přes trávicí systém se dostávají do těla, kde způsobují reakci imunitního systému. z/d Mini je specializované krmivo s bílkovinami, které jsou jemné a rozložené na menší kousky, aby je nemohl imunitní systém detekovat a Váš pes se pak cítil lépe. Obsahuje prebiotika k dosažení zdravé rovnováhy střevního mikrobiomu a mastné kyseliny na podporu zdravé kůže.

Je klinicky ověřeno, že krmivo pro trpasličí plemena z/d omezuje pozorované vnější příznaky kožních a trávicích problémů způsobených intolerancemi na krmivo. Můžete si být jisti, že tento produkt pracuje uvnitř mazlíčka, aby zabránil hlavnímu problému, který je způsoben nepřiměřenou imunitní reakcí na určité potraviny. S částečně předtrávenými živočišnými bílkovinami, antioxidanty, prebiotickou vlákninou a přísadami vyživujícími kůži.

Jak funguje:

S vysoce hydrolyzovanou živočišnou bílkovinou

S rybím olejem, zvýšeným obsahem esenciálních mastných kyselin a vysokým obsahem vitamínu E

Osvědčená směs prebiotické vlákniny

S klinicky ověřenými antioxidanty

Jak může pomoci:

Klinicky ověřeno, že zmírňuje příznaky kožních a trávicích problémů způsobených intolerancemi na krmivo

Viditelně pomáhá zlepšit kůži & srst

Zajišťuje vynikající kvalitu stolice

Pomáhá podpořit zdravý imunitní systém

Další informace:

Technologie ActivBiome+ je patentovaná směs prebiotik, u nichž je ověřeno, že rychle vyživují střevní mikrobiom a podporují tak zdravé trávení a celkovou pohodu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu