Neohodnoceno

Hill's Can. PD Metabolic Weight Loss Konz. 370g

Kompletní dietetické krmivo pro snížení nadměrné tělesné hmotnosti a udržení zdravé hmotnosti u dospělých psů. Toto krmivo má nízkou hustotu energie.

 

Vyprodáno
Kód: 129180
Značka: Hill´s
104 Kč
Kategorie: Pes
Hill's Can. PD Metabolic Weight Loss Konz. 370g
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Klinicky ověřená výživa, která pomáhá psům rychle snížit hmotnost. 

Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli klinickou výživu Prescription Diet Metabolic se speciálním složením, které pomůže psům zhubnout a udržet si ideální hmotnost. Přirozeně pracuje s individuálním energetickým výdejem Vašeho psa pro snadné a efektivní snížení hmotnosti. Toto krmivo stimuluje přirozenou schopnost psa spalovat tuky a dodává mu energii pro aktivní hru. Unikátní směs vlákniny přispívá k tomu, že se psi cítí sytí a spokojení. Ve skutečnosti 96 % psů zhublo v domácím prostředí během 2 měsíců, když dostávalo krmivo Metabolic.* Toto mokré krmivo je vyrobeno s kuřetem a má neodolatelnou chuť, kterou bude Váš pes milovat. 

Jak funguje:

  • Přirozeně pracuje s individuálním energetickým výdejem Vašeho psa pro snadné a efektivní snížení hmotnosti.
  • Podporuje přirozenou schopnost psího organismu spalovat tuk
  • Unikátní směs vlákniny pomáhá psům, aby se cítili sytí a spokojení

Jak může pomoci:

  • 96 % psů zhublo v domácím prostředí během 2 měsíců
  • Pomáhá udržet ideální hmotnost a poskytuje energii pro aktivní hru
  • Snadné hubnutí: snížení hmotnosti psa bez nepřiměřeného zmenšení velikosti porcí
  • S+OXSHIELD: Receptura podporující prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko rozvinutí struvitu; krystaly šťavelanu vápenatého

Další informace:

Dietetické krmivo Hill's Prescription Diet Metabolic poskytuje veškerou výživu, kterou psi potřebují, aby zhubli a udrželi si ideální hmotnost. Přirozeně pracuje s individuálním energetickým výdejem Vašeho psa pro snadné a efektivní snížení hmotnosti a může se používat dlouhodobě. Poraďte se svými veterinářem, poskytne Vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla Vašemu psovi pomoci, aby si i nadále užíval šťastného a aktivního života. Suché a mokré varianty je možné míchat nebo podávat současně.

SLOŽENÍ: 

Maso a živočišné produkty (kuře 5 %), obiloviny, produkty rostlinného původu, zelenina, semínka, vejce a vaječné produkty, minerální látky, oleje a tuky.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Bílkoviny 7,2 %, obsah tuku 3,3 %, hrubá vláknina 3,8 %, hrubý popel 1,4 %, vlhkost 74,2 %, vápník 0,20 %, fosfor 0,15 %, sodík 0,10 %, draslík 0,21 %, hořčík 0,02 %; na kg: Vitamin A 26 297 IU, vitamin D3 356 IU.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (železo) 10,9 mg, 3b202 (jód) 0,3 mg, 3b405 (měď) 1,0 mg, 3b503 (mangan) 2,4 mg, 3b603 (zinek) 34,6 mg. Využitelná energie: 888 kcal/kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu