Milý návštěvníku, těší nás že jste zavítal na náš e-shop, nicméně bychom vás rády upozornili, že až do 1.10.2022 je e-shop v testovacím režimu a objednávky nejsou přijímány. Budeme ale velmi rády, když se k nám vrátíte 1.10. 2022, kdy naše PRVNÍ ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA oficiálně spatří světlo světa.. :)
Neohodnoceno

Hilll's can. Pd k/d + mobility dry 12 kg

Doporučeno pro podporu metabolismu kloubů v případech osteoartritidy u dospělých psů a současného chronického onemocnění ledvin.

Vyprodáno
Kód: 92369
Značka: Hill´s
2 510 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Léčba, Pohybová soustava, Močové cesty
Použití: Léčba
Hilll's can. Pd k/d + mobility dry 12 kg
Pes

Popis:

Doporučeno pro podporu metabolismu kloubů v případech osteoartritidy u dospělých psů a současného chronického onemocnění ledvin (všechna stádia IRIS), renální formu leishmaniózy, rané stádium srdeční poruchy.
 
Není určeno pro:
štěňata
březí nebo kojící feny
psy s hyperlipidémií nebo pankreatitidou, pankreatitidou v anamnéze nebo se zvýšeným rizikem pankreatitidy

Složení:
Originál: pivovarská rýže, kukuřice, lněné semínko, živočišný tuk, sušená řepná dužina, proteinový hydrolyzát, sušená celá vejce, hrachová bílkovina, rybí tuk, sójový olej, minerální látky, L-karnitin, vitamíny, hydrolyzát chrupavky (zdroj chondroitin sulfátu), stopové prvky, hydrolyzát ze skořápek korýšů (zdroj glukosaminu) a beta-karoten. S přirozenými antioxidanty (směs tokoferolů).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: