Neohodnoceno

Hill's Can. PD I/D Digestiv Low Fat Chick.stew 354g

Kompletní krmivo v konzervě pro podporu psů s gastrointestinálními problémy a jedinců v rekonvalescenci. Hill's PRESCRIPTION DIET i/d Low Fat Stew krmivo pro psy ochucené kuřetem a zeleninou a s nízkým obsahem tuku je vysoce stravitelné kompletní dietetické krmivo používané ke zmírnění poruch vstřebávání živin ve střevech a ke kompenzaci špatného trávení a exokrinní pankreatické insuficience u dospělých psů. Toto dietetické krmivo má zvýšený obsah sodíku a draslíku a obsahuje vysoce stravitelné.

Skladem
Kód: 129164
Značka: Hill´s
137 Kč
Kategorie: Pes
Hill's Can. PD I/D Digestiv Low Fat Chick.stew 354g
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Výživa s nízkým obsahem tuku, u které bylo klinicky ověřeno, že přispívá ke zmírnění trávicích potíží a vyživuje střevní mikrobiom

POTŘEBA / PREFERENCE: Péče o trávicí systém

VELIKOST PLEMENE: Malá Plemena, Střední Plemena, Velká Plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělí, Senioři

Dietetické krmivo Hill's Prescription Diet i/d Low Fat poskytuje veškerou výživu, kterou Váš pes potřebuje, a může být podáváno dlouhodobě. Poraďte se svými veterinářem, poskytne Vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla Vašemu psovi / Vaší kočce pomoci, aby si i nadále užíval/a šťastného a aktivního života. Toto krmivo je vyrobeno s chutnými přísadami a má neodolatelnou chuť, kterou psi milují.

Toto krmivo v konzervách má formu chutných, správně velkých kousků ve šťávě a obsahuje prospěšné složky, jako je kuře & zelenina, které psi/kočky milují.

Jak funguje:

Vysoce stravitelné a s nízkým obsahem tuku

Unikátní směs prebiotik & zázvoru

Obohaceno o klinicky ověřené antioxidanty & Omega-3

Jak může pomoci:

Pomáhá zlepšit trávení, vstřebávání živin

Podporuje aktivitu prospěšných střevních bakterií & zlepšuje kvalitu stolice

Podporuje zdravý imunitní systém

Další informace:

Dietetické krmivo Hill's Prescription Diet i/d Low Fat poskytuje veškerou výživu, kterou Váš pes potřebuje, a může být podáváno dlouhodobě. Poraďte se svými veterinářem, poskytne Vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla Vašemu psovi pomoci, aby si i nadále užíval šťastného a aktivního života. Suché a vlhké varianty je možné míchat nebo podávat současně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu