VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

Hill's Can. PD I/D Digestiv Care Chick. stew Konz 354g

Kompletní krmivo v konzervě pro podporu psů s gastrointestinálními problémy a jedinců v rekonvalescenci. Hill’s PRESCRIPTION DIET i/d Stew krmivo pro psy s kuřetem a přidanou zeleninou je vysoce stravitelné kompletní dietetické krmivo k omezení střevních resorpčních onemocnění, ke kompenzaci maldigesce a exokrinní pankreatické nedostatečnosti u psů. Toto krmivo má zvýšenou hladinu sodíku a draslíku a vysoce stravitelné ingredience.

 

Skladem
Kód: 129159
Značka: Hill´s
136 Kč
Kategorie: Pes
Hill's Can. PD I/D Digestiv Care Chick. stew Konz 354g
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Vysoce stravitelná výživa, u které je klinicky ověřeno, že pomáhá snižovat trávicí potíže.

POTŘEBA / PREFERENCE: Péče o trávicí systém

PŘÍCHUŤ: S kuřetem a přidanou zeleninou

VELIKOST PLEMENE: Malá Plemena, Střední Plemena, Velká Plemen

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Štěňata, Dospělí Psi, Psi Senioři

Hill's Prescription Diet i/d jStew krmivo pro psy je skvěle chutnající výživa, u které je klinicky ověřeno, že pomáhá zmírnit trávicí potíže. Toto vysoce stravitelné krmivo je obohaceno o elektrolyty a vitaminy B, aby zajistilo snadné vstřebávání živin a nahradilo ztracené živiny. Obohaceno o Omega-3 & Omega-6 a klinicky ověřené antioxidanty na podporu zdravého imunitního systému. Hill's Prescription Diet i/d krmivo pro psy má speciální složení, které pomáhá zmírnit trávicí potíže a splňuje speciální nutriční potřeby štěňat a dospělých psů.

Toto krmivo v konzervách má formu chutných, správně velkých kousků ve šťávě a obsahuje prospěšné složky, jako je kuře a zelenina, které psi milují.

Jak funguje:

Vysoce stravitelná receptura podporující snadné vstřebávání živin

Unikátní prebiotická směs podporující aktivitu prospěšných střevních bakterií

Vysoký obsah elektrolytů a vitaminů skupiny B

Klinicky ověřené antioxidanty

Jak může pomoci:

Krmivo pro psy Hill's Prescription Diet i/d je vysoce stravitelná a skvěle chutnající výživa, u které je klinicky ověřeno, že pomáhá zmírnit trávicí potíže.

Vysoce chutná výživa k doplnění ztracených živin

Rychle působí na podporu zdravé stolice a pomáhá zlepšit trávení

Pomáhá obnovit úroveň energie a podporuje zdravý imunitní systém

Další informace:

Hill's Prescription Diet i/d krmivo pro psy poskytuje veškerou výživu, kterou váš pes potřebuje. Poraďte se svými veterinářem, poskytne Vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla vašemu psovi pomoci, aby si i nadále užíval šťastného a aktivního života.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu