Neohodnoceno

Hill's Can. PD GI Bio Chicken&Vegetable stew Konz.354g

Hill's PRESCRIPTION DIET Gastrointestinal Biome Stew krmivo pro psy trpasličích plemen s kuřetem a přidanou mrkví je vysoce stravitelné kompletní dietetické krmivo používané ke zmírnění poruch vstřebávání živin ve střevech a ke kompenzaci špatného trávení u dospělých psů. Toto krmivo obohacené o vlákninu má zvýšený obsah sodíku a draslíku a obsahuje vysoce stravitelné přísady.

Skladem
Kód: 129173
Značka: Hill´s
164 Kč
Kategorie: Pes
Hill's Can. PD GI Bio Chicken&Vegetable stew Konz.354g
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome je mokré krmivo pro psy s vysokým obsahem vlákniny, u kterého je klinicky ověřeno, že pomáhá zpevňovat řídkou stolici za 24 hodin a snižuje riziko recidivy. Vyrobeno s technologií ingrediencí ActivBiome+, která rychle aktivuje střevní mikrobiom a pomáhá zvládat gastrointestinální problémy.

POTŘEBA / PREFERENCE: Péče O Trávení

PŘÍCHUŤ: S Kuřetem a přidanou Mrkví

VELIKOST PLEMENE:   Malá Plemena, Středně Velká Plemena, Velká Plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělý Pes, Senior Pes

 

Jak funguje:

Technologie ActivBiome+ vyživuje mikrobiom vašeho mazlíčka

Unikátní směs prebiotické vlákniny

Stimuluje mikrobiom k produkci prospěšných postbiotik

Jak může pomoci:

Je klinicky ověřeno, že Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome pomáhá zpevňovat řídkou stolici za 24 hodin a snižuje riziko recidivy.

Rychle působí na výživu střevního mikrobiomu a podporuje zdravou stolici

Podporuje aktivitu prospěšných střevních bakterií k udržení zdraví trávicího systému

Pomáhá omezit opakování zažívacích potíží

Další informace:

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome mokré krmivo pro psy poskytuje kompletní výživu, kterou váš pes potřebuje. Další informace o tom, jak mohou naše krmiva Prescription Diet pomoci vašemu psovi, aby si i nadále užíval šťastný a aktivní život, získáte u svého veterináře.

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome Stew pro psy s kuřetem a přidanou mrkví je kompletní veterinární dieta pro domácí mazlíčky ke snížení akutních střevních absorpčních poruch a ke kompenzaci maldigesce u dospělých psů. Toto dietetické krmivo pro domácí mazlíčky má zvýšenou hladinu elektrolytů, vysoce stravitelné ingredience a nízkou hladinu tuku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu