Neohodnoceno

Hill's Can. PD C/D Urinary Multicare Konz. 370g

Hill's PRESCRIPTION DIET c/d Multicare krmivo pro psy s kuřetem je kompletní dietetické krmivo pro snížení recidivy struvitových kamenů, pro rozpuštění struvitových kamenů a pro omezení tvorby oxalátových kamenů u dospělých psů. Toto krmivo vytváří prostředí nevhodné pro tvorbu struvitu, podporuje zásaditost moči a má nízký obsah hořčíku, vápníku a vitaminu D.

Skladem
Kód: 139363
Značka: Hill´s
111 Kč
Kategorie: Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Výživa, která prokazatelně snižuje riziko vzniku většiny nejběžnějších kamenů v močovém měchýři a rozpouští struvitové kameny

POTŘEBA / PREFERENCE: Péče o močový systém

PŘÍCHUŤ: S kuřetem

VELIKOST PLEMENE: Malá Plemena, Střední Plemena, Velká Plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělý Pes, Senior Pes

Močové kameny jsou shluky minerálních krystalů, které se spojují v močových cestách. Mohou způsobovat nepohodlí a vést k vážnějším problémům, které vyžadují péči veterináře.

Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli klinickou výživu Prescription Diet c/d Multicare se speciálním složením na podporu zdraví močového systému vašeho psa a pro snížení rizika tvorby struvitových a kalcium oxalátových kamenů. Toto mokré krmivo je vyrobeno s kuřetem a má neodolatelnou chuť, kterou bude váš pes milovat.

Jak funguje:

Přispívá ke snížení koncentrace stavebních prvků pro močové kameny

Kontrolovaný obsah vápníku a sodíku a přidaný citran draselný

Obohaceno o Omega-3 mastné kyeliny z rybího oleje pro podporu zdraví močového systému

Jak může pomoci:

Složení, které rozpouští struvitové kameny a snižuje riziko jejich opětovného vytvoření

Snižuje riziko tvorby a recidivy kalcium oxalátových kamenů

Pomáhá udržovat zdravý močový měchýř

S+OXSHIELD: Receptura podporující takové prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko vzniku struvitových a kalcium oxalátových kamenů

Další informace:

Hill's Prescription Diet c/d Multicare krmivo pro psy s kuřetem je kompletní a vyvážené krmivo poskytující veškerou výživu, kterou pes potřebuje. Poraďte se svými veterinářem, poskytne vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla vašemu psovi pomoci, aby si i nadále užíval šťastného a aktivního života.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu