Neohodnoceno

Fit-barf směs k zasycení 350 g - cdvet

Přírodní vláknina pro zdravou střevní flóru, vhodná pro citlivé psy, také pro psy s nadváhou.

Skladem
Kód: 10055
Značka: CDVET
477 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Prevence, Kočka, Výživa, Doplňky, Doplňky stravy, vitamíny, Trávení, zažívání, Hubnutí
Použití: Prevence
Fit-barf směs k zasycení 350 g - cdvet
Pes Kočka

Popis:

Vláknina je součástí rostlin a díky své vlastnosti navazovat vodu, v žaludku bobtná a tím vytváří pocit sytosti. Zároveň obsahuje malé množství kalorií, proto je oblíbená při redukčních dietách. Při přechodu do střeva stimuluje díky svému objemu střevní peristaltiku a zároveň je využívána jako prebiotikum (potrava pro střevní bakterie). Zásadité složky z cukety a dýně vyrovnávají překyselení a zrychlují metabolismus, obsažené psyllium ovlivňuje konzistenci stolice a tím předchází problémům s análními žlázkami. Výrobce >> cdVet.de.

 • 100% přírodní směs balastních látek, vhodná pro psy s nadváhou. ​
 • Vláknina s malým obsahem kalorií, nahradí až 1/3 objemu krmiva.
 • Vhodné prebiotikum pro střevní bakterie, také pro citlivé jedince. ​
 • Úprava množství a kvality stolice při potížích se zácpou i průjmy. 
 • ​​Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Originál německý název je „Fit-BARF SättigungsMix".

Přírodní složení - Kvalita pro zdraví:

Směs k zasycení obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Len / Mrkev / Jablko / Psyllium / Směs travin a bylin / Luštěniny / Dýně / Petržel / Cuketa / Zvápenatělé mořské korály (Maerl) / Pivovarské kvasnice / Slunečnicová semínka / Obilné klíčky (sladový květ) / Mořské řasy (Kelpa) / Extrakt z jader hroznového vína / Rašelina / Klinoptilolit. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat)

Analytické složky: protein 20,5 % / vláknina 13,2 % / tuk 3,9 % / popel 6,1 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Směs k zasycení disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživu buněk.

Zatěžující umělé vitamíny - ŽÁDNÉ:

Doplněk stravy „Fit-BARF Směs k zasycení" je přírodním složením zaměřen na zdraví. PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné) 

BioAktivita - Vitalita & Kondice:

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Fit-BARF Směs k zasycení disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST ŽIVOTNÍ ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

Denní dávkování:

 • Uvedené množství je pouze orientační, dávkování přizpůsobte věku, zdravotnímu stavu a aktivitě psa.
 • Na 1 kg psa smíchejte 1 g směsi s 10 ml teplé vody a nechte bobtnat cca 30 minut.
 • Příklad: 15 kg pes - smícháme 15 g směsi se 150 ml teplé vody, po nabobtnání nám vznikne 165 g.
 • U 15 kg psa by měl být denní příjem krmiva cca 500 g, 1/3 (přibližně 165 g) by pak mělo být nahrazeno touto směsí. 
 • Odměrka je součástí balení a odpovídá cca 5 g. Upozornění 
 • Podáváme s časovým odstupem od léků, jelikož vzniklý sliz vystýlá žaludek a střeva a medikamenty se dobře nevstřebají. 
 • Celkové množství klinoptilolitu sedimentárního původu ze všech zdrojů nesmí přesáhnout množství 10 000 mg / kg. 
 • Během podávání zajistíme psovi přístup k pitné vodě.
 • Nikdy nedáváme suché, vždy pouze smíchané s vodou.

Způsoby podávání - Do krmiva & Do masa:

Sypký, jemně mletý doplněk výživy Fit-BARF Směs k zasycení vmícháme psovi, nebo kočce do vlhkého krmiva, nebo namočených granulí. Ve většině případů je dobře přijímán, pokud máme doma odmítavého jedince můžeme doplněk vmíchat do mletého masa, syrového nebo mírně povařeného (lépe voní).

Potravinářská kvalita & Splňuje:

kritéria Suroviny potravinářské kvality pro Fit-BARF Směs k zasycení podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Doplněk tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.

Optimální poměr Kvalita & Cena:

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

Vhodný i PRO Lidi? 

Připravuje se Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: