Neohodnoceno

Energy taiwan chlorella

ENERGY TAIWAN CHLORELLA

  • čistá přírodní kvintesence
  • detoxikace, játra
  • vitalita, energie
  • imunita
  • střevní trakt
Skladem
Kód: 59
Značka: ENERGY
507 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Prevence, Kůň, Kočka, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Trávení, zažívání, Detoxikace
Použití: Prevence
25413 1 energy taiwan chlorella
Pes Kočka Kůň
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

ENERGY TAIWAN CHLORELLA

Tichomořský ostrov Tchaj-wan je jedinou lokalitou na světě, která nabízí tu nejkvalitnější chlorelu. V naprosto unikátním prostředí, napájena přírodní pramenitou vodou, vyniká svou čistotou a účinností. Je zdrojem důležitých vitaminů a minerálních látek. Posiluje vitalitu, napomáhá přirozené očistě organismu a udržuje jeho obranyschopnost. Má příznivý vliv na střevní mikroflóru a trávení.
Nejvýznamnější látkou, kterou Chlorella obsahuje, je chlorofyl, kterého chlorela obsahuje nejvíce ze všech dosud známých rostlin. Mimo něj je také bohatá na železo, vápník, draslík, hořčík a esenciální aminokyseliny. Dalším unikátním prvkem je růstový faktor CGF (Chlorella Growth Factor). Chlorela obsahuje vysoký podíl beta-karotenu a kyseliny DNA/RNA.

  • účinně detoxikuje organismus* (Chlorella)
  • zajišťuje zdraví jater* (Chlorella)
  • dodává vitalitu* a energii* (Chlorella)
  • podporuje imunitu* (Chlorella)
  • podporuje zdravou funkci střevního traktu* (Chlorella)

Energetická charakteristika:

Použití Chlorelly představuje z hlediska čínské medicíny podporu života, pomalý proces, který zkvalitňuje naši vitalitu. Nástup účinku je velmi pozvolný, v počátcích až téměř neznatelný. V dlouhodobějším horizontu však působí velmi jemně a vyváženě a i po jejím vysazení zůstává po dlouhou dobu účinnou clonou. Chlorellu využíváme při preventivním podávání jako pomalý prostředek ke stálému vzestupu energie!

Účinné ingredience:

Chlorella pyrenoidosa.

Doporučené dávkování:

2 tablety 1–3x denně. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Výrobek není určen osobám přecitlivělým na chlorofyl. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Způsob skladování:

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu