VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

Energy audiron 30ml

   AUDIRON KAPKY:

  • záněty středního ucha, opary
  • problémy se sluchem 
  • infekce způsobené herpetickými viry 
  • bolesti zubů
  • kožní obtíže
  • nachlazení 
  • protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální a antivirové účinky
Skladem
Kód: 421B
Značka: ENERGY
350 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Péče, Prevence, Léčba, Kůň, Kočka, Zuby, Uši
Použití: Péče, Prevence, Léčba
25071 1 energy audiron 30ml
Pes Kočka Kůň
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

AUDIRON KAPKY:

Je přípravek s originální kombinací extraktu sedmi bylin, vitaminu E, komplexu bioinformací a éterických olejů. Je určen ke vnějšímu použití a má protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální a antivirové účinky. Lze ho snadno kombinovat i s ostatními produkty Energy, které posilují jeho účinek.
Audiron ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary. Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty a celá řada dalších potíží, které již nesouvisejí s uchem, ani s ústy. 

Kdy Audiron pomáhá:

• Při zánětech středního ucha, oparech.
• Pro běžné čistění uší po koupeli.
• Má protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální a antivirové účinky.
• Má příznivé účinky na poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Účinky a použití Audironu:

Audiron je přípravek určený pro zevní aplikaci. Vnější aplikací se rozumí nejen obklady, ale i výplachy uší, napařování a omývání nemocných míst, jakož i využití do mastí a kloktadel.

1. Problémy s ušima a sluchem

Audiron působí proti svědění zevního zvukovodu, hučení a zaléhání v uších a také při nedoslýchavosti. Nejčastější uplatnění nachází především u dětských zánětů středního ucha, které je díky anatomicky kratší a užší eustachově trubici k zánětům výrazně náchylnější než střední ucho dospělého člověka. Vzhledem ke  mezi horními cestami dýchacími a středním uchem se vyskytuje zánět středouší jako komplikace při nachlazení nebo chřipce.

2. Onemocnění způsobená herpetickými viry

Tato skupina virů má mimořádnou schopnost dlouhodobě přetrvávat v organismu ačasto recidivovat. Tyto viry způsobují opary nejen v oblasti úst, ale i v oblasti pohlavních orgánů, pásové opary, plané neštovice a také infekční mononukleózu. Potírání roztokem Audironu přináší úlevu od nepříjemných kožních projevů onemocnění způsobených herpes viry a napomáhá rychlejšímu zahojení.


3. Nachlazení, bolesti zubů, kožní obtíže

Audironem nakapaným na navlhčený vatový tamponek je možné potírat krk, šíji, oblast podčelistních a krčních uzlin a za ušima. Nos i uši je také možné vytírat navlhčeným tamponkem. Při rýmě a zduření sliznic jej lze nakapat do vroucí vody a použít k inhalaci, která uvolní dutiny a zklidní podrážděné sliznice. Ve zředěné formě kloktadla se bylinná směs může využít při bolestech a zánětech zubů, aftech i bolestech v krku. Velmi dobře se hodí na ošetření hnisavých mokvavých vřídků, bradavic, plísňových onemocnění kůže a jiných kožních problémů.

U všech výše zmíněných onemocnění lze doporučit používání Audironu spolu s koncentráty a krémy Pentagramu®.

Energetické působení Audironu podle TČM: 

Audiron harmonizuje především dráhu tří zářičů a tlustého střeva.

Další možnosti použití Audironu:

Parodontóza, hemoroidy a otoky konečníku.
Bolesti kostí, menší popáleniny a obrna trojklaného nervu.
Ošetření bodnutí hmyzem (potírání kůže).
Zlepšení kvality nehtů a nehtových lůžek, podpora růstu vlasů (vtírání do pokožky hlavy).
Dezinfekce prostředí (v rozředěné formě do rozprašovače).
Úleva při svědění a vaginálním výtoku (aplikace na tampon).

Složení Audironu:

Kakost smrdutý: 

Při vnějším použití má účinky na otoky a tlumí výskyty ekzémů a akné. Působí svíravě a používá se při léčbě ušních zánětů.

Jitrocel kopinatý: 

Zevně se užívá pro své protizánětlivé účinky na špatně se hojící rány a vředy. Používá se také při léčbě ušních zánětů nebo zánětů nehtových lůžek. Má silné protiplísňové účinky.

Kostival lékařský:

Má výrazné hojivé účinky, urychluje hojení ran, kostí i tkání. Používá se pro hojení pohmožděnin, hematomů, bércových vředů, hemoroidů a různých ran a vředů. Obsahuje vysoce hojivý alantoin a mnohé účinné látky.

Sadec konopáč

Má silné imunomodulační účinky, zevně se užívá na omývání hnisavých a nehojících se ran, bércových vředů apod.

Lichořeřišnice větší:

Působí bakteriostaticky (silné přírodní antibiotikum) proti stafylokokům, streptokokům, salmonelám a dalším druhům bakterií. Zevně lze využít i proti vypadávání vlasů a pro podporu jejich růstu.

Jírovec obecný (maďal):

Jírovec má protizánětlivé účinky. Tlumí a odstraňuje otoky a pozitivně působí na pružnost a pevnost cévních stěn. Používá se při zánětech, angínách, hemoroidech, otocích.
Krvavec toten: Má výrazné stahující, antiseptické a protizánětlivé účinky. Zevně se užívá jako kloktadlo při krvácení dásní i při angíně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu