1 hodnocení

Čistič střev Enterogin liquid - cdVet

Očista střev od hnilobného nánosu, zlepšuje trávení a odebírá živnou půdu parazitům >> plísně, červy.

Varianta ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Kód: 91427 91426 91425 Zvolte variantu
Značka: CDVET
2 404 Kč 1 762 Kč 968 Kč od 968 Kč
Kategorie: Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Doplněk výživy „Čistič střev Enterogin liquid“ z ovocného octu, bezové šťávy, fermentů a bylin dodává živiny a odstraňuje hnilobný nános ve střevě. Nános je živnou půdou pro špatné bakterie, plísně, červy a jiné parazity, které produkují toxiny. Očistou střev zlepšíme trávení a připravíme příznivé klima pro osídlení dobrých bakterií. Střeva čistíme také při přechodu na zdravou výživu, po antibiotikách a chemickém odčervení. Výrobce >> cdVet.de.

 

 

 • 100% Přírodní čistič z ovocného octu, šťáv, fermentů, bylin.
   
 • Očista střev odebírá živnou půdu parazitům >> plísně, červy.
   
 • Zdravější střevní flóra >> lepší příjem živin >> posílení imunity.
   
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
   
 • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena.

1. Složení >> Kvalita pro zdraví

Čistič střev Enterogin liquid obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Fermentovaný ovocný ocet / Dextróza / Černý bez / Červená řepa / Fermentované tekuté obilí / Kopřiva / Řešetlák / Acerola / Kyselina mléčná / Extrakt z grapefruitu 60 g / Oregánový olej 8 g. Tinktury: Gingko 4,8 g, Artyčok 2 g, Třezalka 0,9 g, Anýz 0,9 g, Echinacea 0,9 g, Tymián 0,9 g. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). Video o výrobci.
 

100% přírodní doplněk stravy Čistič střev pro psy a kočky z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví.

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na zdraví.
 

Analytické složky: tuk 0,2 % / popel 0,4 % / protein 0,3 % / vláknina 0,5 % / sodík 0,02 % / vlhkost 91 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Čistič střev Enterogin liquid disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ  VYUŽITELNOST pro výživu buněk.
 2. Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ

Doplněk stravy „Čistič střev Enterogin liquid" je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné). Více informací nabízí článek Rozdíl mezi vitamíny.
 

Přírodní doplněk stravy Čistič střev pro psy a kočky neobsahuje žádné umělé vitamíny, syntetické minerály a chemii. Baron.cz

ŽÁDNÉ umělé vitamíny / ŽÁDNÉ syntetické minerály / ŽÁDNÁ chemie.
 3. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE  UMĚLÝCH  VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Čistič střev disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.
 

Šetrné zpracování doplňku stravy Čistič střev pro psy a kočky je BEZ chemie a zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici. Baron.cz

Šetrné zpracování BEZ chemie zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.
 4. Denní dávkování
 

Pes Denní dávka
Malý pes do 10 kg 1 až 3 ml
Střední pes 10 až 30 kg 3 až 9 ml
Velký pes nad 30 kg 9 až 15 ml

 

Chráníme před horkem

Čistič střev Enterogin liquid podáváme po dobu 30 dnů. Jedná se o Bioaktivní produkt (živé kultury, dobré bakterie, enzymy, vitamíny), proto ho chráníme před horkem a mrazem a skladujeme při teplotě do 20 °C. Po otevření uchováváme v lednici a spotřebujeme do 10 týdnů.
 5. Způsoby podávání >> Do krmiva & Do vody

Doplněk výživy Čistič střev Enterogin liquid podáváme jako nápoj naředěný vodou v misce na pití, nebo ho nalijeme psovi na krmivo a promícháme. Většinou je dobře přijímán, u citlivých, nebo odmítavých jedinců ho vmícháme do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní), nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.
 6. Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria

Suroviny potravinářské kvality pro Čistič střev Enterogin liquid podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Doplněk tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.
 

Kvalitu a zdravotní nezávadnost doplňku stravy Čistič střev pro psy a kočky kontroluje certifikační úřad Laves. Baron.cz

Potravinářskou kvalitu a zdravotní nezávadnost kontroluje úřad Laves.de.
 7. Optimální poměr Kvalita & Cena

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.
 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.
 8. Vhodný i PRO Lidi? >> Připravuje se

Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu