Neohodnoceno

Čajová směs játra 150 g - cdvet

Sušené bylinky k přípravě čaje pro psy, podporující fyziologické funkce orgánů, především jater.

Skladem
Kód: 7202
Značka: CDVET
458 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Prevence, Doplňky stravy, vitamíny, Trávení, zažívání, Detoxikace
Použití: Prevence
22542 1 cajova smes jatra 150 g cdvet
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Čistě přírodní směs sypaných bylin pro přípravu čaje pro psy. „Čajová směs Játra“ je dobrou alternativou, pokud Váš pes odmítá jíst bylinky přimíchané do krmiva. Čajové směsi mají dlouholetou tradici – pitím čaje lze podpořit fyziologické funkce orgánů a tím i obranyschopnost psa. Účinné látky obsažené v bylinách se správnou přípravou uvolní a jsou tak organizmu plně k dispozici. Výrobce >> cdvet.de.

  • 100% přírodní bylinná směs k přípravě tradičního čaje.
  • Snadná a rychlá příprava, stačí zalít vroucí vodou.
  • Podporuje obranyschopnost a správnou funkci orgánů.
  • Většina psů čaje dobře akceptuje, lze připravit do zásoby.
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Originál německý název čajové směsi je „Tea4Vet Leber“.

Přírodní složení - Kvalita pro zdraví:

Čajová směs obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality. Pampeliška - kořen / Listy artyčoku / Lékořice - kořen / Jam - kořen / Ostropestřec mariánský - semena / Dubová kůra. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat) Analytické složky: popel 10,3 % / protein 11,2 % / tuk 6,3 % / vláknina 17,8 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto Čajová směs disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživu buněk.

Denní dávkování Pes:

Malý pes do 10 kg 50 až 125 ml

Střední pes 10 až 30 kg 250 ml

Velký pes nad 30 kg 500 ml

Čajovou směs podávejte 2 až 4 týdny.

Způsob přípravy: 

  • Dvě čajové lžičky směsi přelijte 250 ml vroucí vody, nechte 10 minut louhovat, sceďte a přidejte po částech do krmiva.
  • Hotový čaj vydrží v lednici 1 až 2 dny.
  • Čaje bývají přijímány bez problémů, namísto nebo spolu s vodou, i jako přísada do krmiva.
  • Upozornění - Vláknité chomáčky ve směsi připomínající výtvor housenek od molů, jsou obsažené sušené artičokové listy, není za potřebí čaj vyhazovat.

Doporučené doplňky:

Doporučujeme podávat také doplněk výživy Micro Mineral, který optimalizuje výživu v oblasti minerálů, stopových prvků a vitamínů, případně některý z kvalitních olejů pro doplnění esenciálních mastných kyselin.

Optimální poměr Kvalita & Cena:

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od vědomých dodavatelů, kteří znají své životní poslání a rozumí profesi. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu