Neohodnoceno

Čajová směs imunita 120 g - cdvet

Sušené bylinky k přípravě čaje pro psy, podporující fyziologické funkce orgánů a posílení imunity.

Skladem
Kód: 7200
Značka: CDVET
417 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy
22536 1 cajova smes imunita 120 g cdvet
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Čistě přírodní směs sypaných bylin pro přípravu čaje pro psy. „Čajová směs Imunita“ je dobrou alternativou, pokud Váš pes odmítá jíst bylinky přimíchané do krmiva. Čajové směsi mají dlouholetou tradici – pitím čaje lze podpořit fyziologické funkce orgánů a tím i obranyschopnost psa. Účinné látky obsažené v bylinách se správnou přípravou uvolní a jsou tak organizmu plně k dispozici. Výrobce >> cdvet.de.

  • 100% přírodní bylinná směs k přípravě tradičního čaje.
  • Snadná a rychlá příprava, stačí zalít vroucí vodou.
  • Podporuje obranyschopnost a správnou funkci orgánů.
  • Většina psů čaje dobře akceptuje, lze připravit do zásoby.
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví. ​

Originál německý název čajové směsi je „Tea4Vet Immun & Kraft“.

Přírodní složení - Kvalita pro zdraví:

Čajová směs obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality. Květy slézu / Měchýřka / Přeslička / Květy černého bezu / Lipový květ / Tymián / Fenykl. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat) Analytické složky: popel 13,3 % / protein 11,2 % / tuk 4,3 % / vláknina 17,8 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto Čajová směs disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživu buněk.

Denní dávkování:

Pes Denní dávka

Malý pes do 10 kg 50 až 125 ml

Střední pes 10 až 30 kg 250 ml

Velký pes nad 30 kg 500 ml

Způsob přípravy:

  • Dvě čajové lžičky směsi přelijte 250 ml vroucí vody, nechte 10 minut louhovat, sceďte a přidejte po částech do krmiva.
  • Hotový čaj vydrží v lednici 1 až 2 dny.
  • Čaje bývají přijímány bez problémů, namísto nebo spolu s vodou, i jako přísada do krmiva.

Doporučené doplňky:

Doporučujeme podávat také doplněk výživy Micro Mineral, který optimalizuje výživu v oblasti minerálů, stopových prvků a vitamínů, případně některý z kvalitních olejů pro doplnění esenciálních mastných kyselin.

Optimální poměr Kvalita & Cena:

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od vědomých dodavatelů, kteří znají své životní poslání a rozumí profesi. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

Vhodný i PRO Lidi?

Připravuje se Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu