Neohodnoceno

Bylinkové oleje proti klíšťatům (doplněk stravy) 100 ml

Přírodní oleje z bylin, podpora obranyschopnosti organismu před napadením klíšťaty a vnějšími parazity.

Skladem
Kód: 33206
Značka: CDVET
955 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Prevence, Antiparazitika, Kočka, Výživa, Doplňky, Doplňky stravy, vitamíny
Použití: Prevence
21255 1 bylinkove oleje proti klistatum doplnek stravy 100 ml
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

100% Přírodní doplněk stravy proti klíšťatům obsahuje za studena lisovaný olej z černuchy damašské a éterické oleje z levandule, šalvěje a rozmarýnu. Díky BioAktivním složkám, které výživově podporují tělu přirozenou obranyschopnost, se mění také pach zvířete, které se postupně stává pro klíšťata a další parazity nezajímavé. Pro zvýšení ochrany doporučujeme kombinovat s ostatními biocidními přípravky. Bylinkové oleje proti klíšťatům jsou osvědčený produkt od kompetentního výrobce, který rozumí přirozenému zdraví. Výrobce >> cdVet.de.

  • 100% Přírodní bylinný olej s přidanými éterickými oleji.
  • Výživově podporuje obranyschopnost organismu.
  • Vhodný ke každodennímu užití, kombinace s biocidy.
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
  • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena. ​ ​

Originál německý název je „ZeckEx herbal Öl".

Přírodní složení - Kvalita pro zdraví:

Bylinkové oleje proti Klíšťatům obsahují tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality. Olej z Černuchy damašské / Levandulový olej / Olej z šalvěje a rozmarýnu. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat

Zatěžující umělé vitamíny - ŽÁDNÉ:

Doplněk stravy „Bylinkové oleje proti Klíšťatům" je přírodním složením zaměřen na zdraví. PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné) 

BioAktivita - Vitalita & Kondice:

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Bylinkové oleje proti Klíšťatům disponují Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST ŽIVOTNÍ ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu. 

Denní dávkování:

Pes Denní dávka

Malý pes do 10 kg 2 až 6 kapek

Střední pes 10 až 30 kg 6 až 30 kapek

Velký pes nad 30 kg 30 až 60 kapek

Po otevření uchovávejte v chladu a temnu a spotřebujte do 6 týdnů.

Způsob podávání - Do krmiva:

Doplněk výživy Bylinkové oleje proti Klíšťatům nakapeme psovi na krmivo, nebo na granule. Ve většině případů je přijímán bez problémů, u odmítavých jedinců můžeme vmíchat do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní).

Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria:

Suroviny potravinářské kvality pro Bylinkové oleje proti Klíšťatům podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Olej tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.

Optimální poměr Kvalita & Cena:

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

Vhodný i PRO Lidi?

Připravuje se Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu