Milý návštěvníku, těší nás že jste zavítal na náš e-shop, nicméně bychom vás rády upozornili, že až do 1.10.2022 je e-shop v testovacím režimu a objednávky nejsou přijímány. Budeme ale velmi rády, když se k nám vrátíte 1.10. 2022, kdy naše PRVNÍ ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA oficiálně spatří světlo světa.. :)
Neohodnoceno

Alvedent enzymatické žvýkací proužky pro malé psy 200g

Alvedent byl vyvinut pro malé psy s citlivými dásněmi. Pravidelné používání žvýkacích proužků Alvedent odstraňuje zápach z tlamy, zabraňuje tvorbě plaku (z vrstev plaku se vytváří zubní kámen). 

Skladem
Kód: 97832
Značka: Alvetra & Werfft
254 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Péče, Prevence, Zdravé pamlsky, Výživa, Doplňky, Zuby
Použití: Péče, Prevence
Alvedent enzymatické žvýkací proužky pro malé psy 200g
Pes

Popis:

Alvedent byl vyvinut pro malé psy s citlivými dásněmi. Pravidelné používání žvýkacích proužků Alvedent odstraňuje zápach z tlamy, zabraňuje tvorbě plaku (z vrstev plaku se vytváří zubní kámen). Laktoperoxidáza obsažená ve žvýkacích proužcích Alvedent posiluje přirozenou imunitu a obranyschopnost ústní dutiny. Žvýkáním proužků se zuby mechanicky čistí a odstraňují zbytky krmiva. Přitom se uvolňují enzymy, které zabraňují tvorbě plaku.

Indikace: Enzymatické žvýkací proužky pro malé psy – doplněk výživy. 

Složení: Proužky hovězího masa, maltodextrin, dextróza, drůbeží a hovězí aroma, hydrolyzované bílkoviny, kvasnice, koncentrát laktoproteinu (zdroj laktoperoxidázy)
 
Doporučená dávka: Používejte 1-2 ks žvýkacích proužků jako pamlsek po každém krmení.
 
Balení: 20 x 10 g
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: