Neohodnoceno

Aloe vera 500 ml

Přírodní doplněk výživy z ovocného octa a dužiny Aloe Vera pro podporu zažívání a úpravu metabolismu.

Momentálně nedostupné
Kód: 3239
Značka: CDVET
666 Kč
Kategorie: Pes
Kategorie: Pes, Prevence, Kočka, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny, Trávení, zažívání, Detoxikace
Použití: Prevence
19170 1 aloe vera 500 ml
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Aloe Vera je známá pro svou schopnost vyrovnávat v organismu nedostatky. Její dužina obsahuje celou řadu složek, jako jsou vitamíny rozpustné ve vodě, kyselina salicylová, aminokyseliny a glykoproteiny. Tekutý doplněk „Aloe Vera Trunk“ podporuje zažívání při různých problémech s metabolismem, zlepšuje samočistící proces organismu (detoxikaci) a posiluje imunitní systém. Ovocný ocet zase díky kyselosti stimuluje sekreci trávicích žláz. Výrobce >> cdVet.de. 

  • 100% přírodní doplněk z ovocného octa a Aloe Vera.
  • Obsahuje vitamíny, aminokyseliny a glykoproteiny.
  • Vyrobeno pouze z dužiny Aloe Vera bez hořkých slupek.
  • Zdravé trávení a udržování fyziologické střevní flóry.
  • Zlepšuje samočistící procesy organismu (detoxikaci).

Originál německý název je „AloeVera Trunk".

Přírodní složení - Kvalita pro zdraví:

Aloe Vera obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality. Ovocný ocet / Aloe Vera. Nápoj odpovídá 200% koncentrátu této rostliny (sušený prášek z Aloe Vera je u výrobce naředěn menším množstvím vody než obsahuje rostlina v syrovém stavu). Pro výrobu jsou použity pouze oloupané listy (jen dužina bez hořkých slupek). Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat)

Analytické složky:

popel < 0,3 % / vláknina < 0,5 % / popel < 0,4 % / tuk < 0,2 % / vlhkost 93 % / sodík < 0,02 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Aloe Vera disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživu buněk.

Zatěžující umělé vitamíny - ŽÁDNÉ:

Doplněk stravy „Aloe Vera" je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné).

BioAktivita - Vitalita & Kondice:

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Aloe Vera disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST ŽIVOTNÍ ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

Denní dávkování:

Pes                                Denní dávka

Malý pes do 10 kg          1 až 2 ml

Střední pes 10 až 30 kg 2 až 3 ml

Velký pes nad 30 kg 3 až 5 ml

Podáváme po dobu 8 až 12 týdnů.

Způsoby podávání -  Do krmiva & Do vody:

Doplněk výživy Aloe Vera podáváme jako nápoj naředěný vodou v misce na pití, nebo ho nalijeme psovi na krmivo a promícháme. Většinou je dobře přijímán, u citlivých, nebo odmítavých jedinců ho vmícháme do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní), nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria:

Suroviny potravinářské kvality pro Aloe Vera podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Doplněk tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.

Optimální poměr Kvalita & Cena:

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

Vhodný i PRO Lidi? 

Připravuje se Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu