Milý návštěvníku, těší nás že jste zavítal na náš e-shop, nicméně bychom vás rády upozornili, že až do 1.10.2022 je e-shop v testovacím režimu a objednávky nejsou přijímány. Budeme ale velmi rády, když se k nám vrátíte 1.10. 2022, kdy naše PRVNÍ ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA oficiálně spatří světlo světa.. :)
Neohodnoceno

Léčivý balzám na tlapky

LÉČIVÝ BALZÁM NA TLAPKY

Obsahuje pouze 100% přírodní ingredience! Je zcela bezpečný při olizování tlapek apod. Obsahuje mandlový olej, kadidlo, známé jako kožní tonikum a kanuku, která zmírňuje bolest, otok a zároveň je antibakteriální. Ochrana za jakéhokoliv počasí.

Skladem
Kód: WW02
Značka: Wildwash
456 Kč
Kategorie: Tlapky
Kategorie: Pes, Kosmetika, hygiena, Kůže a srst, Péče, Prevence, Kočka, Tlapky
Použití: Péče, Prevence
Léčivý balzám na tlapky
Pes Kočka

LÉČIVÝ BALZÁM NA TLAPKY

Popis:

Na základě 15 let zkušeností s péčí vyvinuli ve WildWash řadu produktů pro péči o domácí mazlíčky s vyváženým pH, které jsou skvěle účinné a laskavé k pokožce a srsti našich mazlíčků. Jejich přírodní produkty se používají u všech plemen psů a koček každý den a přinášejí neuvěřitelné výsledky. Na produkty WildWash sází ošetřovatelé, veterináři a majitelé domácích mazlíčků po celém světě.

Přírodních produkty WildWash neobsahují parabeny, ftaláty, fosfáty, petrochemické látky, sírany, palmové oleje a PEG. Používají 100% čisté esenciální oleje a zaručují, že na žádném z produktů ani ve složkách, které obsahují, neprobíhá testování na zvířatech. Hrdě nosí mezinárodní logo Cruelty-Free.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: