Neohodnoceno

Vetri cardio canine – kardiovaskulární systém

Žvýkací pamlsek Vetri Cardio Canine je určen na podporu srdečního svalu, snížení oxidativního stresu a podporu kardiovaskulárních funkcí. Podporuje cirkulaci a využití kyslíku. Receptura speciálně vyvinutá pro psy na podporu zdraví kardiovaskulárního systému a jeho funkci.

Skladem
Kód: 58047
Značka: VetriScience
960 Kč
Kategorie: Srdce, cévní soustava
Kategorie: Pes, Stres, nervozita, Srdce, cévní soustava
24672 2 vetri cardio canine kardiovaskularni system
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Doporučuje se podporovat:

 • Plemena psů, která jsou náchylná ke kardiovaskulárnímu stresu.
 • Psy s pre-existujícími sub-optimálními kardiovaskulárními funkcemi.
 • Geriatričtí pacienti.
 • Metabolické dráhy a strukturální integrita kardiovaskulárního systému

  ÚČINNÉ LÁTKY VETRI CARDIO CANINE:
  Arginin je aminokyselina produkován v těle. Podporuje vazodilataci, koronární endoteliální funkce a koronární průtok krve. Arginin také podporuje funkce ledvin, eliminace tekutin a toleranci k zátěži.

  Berberin je flavonoid , který se nachází v bylinách. Bylo prokázáno, že podporuje srdeční funkce, příznivě ovlivňuje krevní tlak, krevní viskozitu a srdeční rytmus.

  Koenzym Q10 je v tucích rozpustná látka nalezená ve vnitřních mitochondriálních membránách, kde působí jako stabilizátor membrán a požírač volných radikálů. Pomáhá podporovat buněčnou energii uvnitř srdce přes produkci adenosin trifosfátu (ATP) a podporuje sílu srdce tím, podporuje zdravý krevní oběh.

  Dimethylglycine (DMG) je derivát aminokyseliny, který podporuje kardiovaskulární systém, stejně tak jako širokou škálu imunitních funkcí, oběhový systém, zdravý krevní tlak, detoxikace a fyzikálních výkon. Jako metabolický zesilovač DMG také podporuje transmetylovou přeměnu prostřednictvím produkce SAMe. DMG také prokázal pozitivní vliv na odolnost a vytrvalost kvůli jeho schopnosti redukovat tvorbu kyseliny mléčné.

  Kyselina listová je vitamin B nezbytný pro tvorbu červených krvinek a napomáhá podporovat kapilární průtok krve.

  Hawthorne (Crataegus oxycantha = hloh) je bylina, která v nedávných výzkumech ukazuje vědcům celou řadu pozitivních vlivů na srdeční funkce, především kvůli jeho obsahu flavonoidů, zejména oligomerní proanthocyanidins (OPCs). OPCs jsou účinné antioxidanty, které spolupracují s vitamínem C na podpoře kapilární stability. Bylo prokázáno, že Hawthorn snižuje oxidační stres a podporuje zdravý průtok krve koronárními cévami.

  L-karnitin je aminokyselina a zdá se, že působí jako kofaktor, který má pozitivní vliv na srdeční sval. Transportuje mastné kyseliny přes krev do mitochondrií, kde jsou převedeny na ATP. Začlenění L-karnitinu do receptury podporující srdce u psů podporuje srdeční rytmus, obraz lipidů, správné použití elektrolytů a toleranci k námaze, z nichž všechny jsou důležité faktory pro zdravou funkci srdce.

  Hořčík podporuje správnou funkci svalů, integritu cév a normální krevní viskozitu. Hořčík působí synergicky s draslíkem a společně podporují přenosy vzruchů v srdci a normální silný tlukot srdce.

  Draslík působí synergicky s hořčíkem a podporuje elektrolytickou rovnováhu., která je důležitá pro srdeční rytmus a krevní tlak. Zahrnutí hořčíku a draslíku do receptury Vetri-Cardio Canine podporuje udržení zdraví prospěšných hladin těchto látek v krvi, které mohou být snížené při používání diuretik.

  Taurin je aminokyselina, která se nachází v hojném množství v srdeční tkáni. Podporuje zdraví mozku a srdce. Taurin podporuje pravidelný srdeční tep, minimalizuje ztrátu draslíku, podporuje správné využití elektrolytů, nabízí antioxidační podporu a je prospěšný imunitnímu systému.

  NÁVOD K POUŽITÍ / DÁVKOVÁNÍ ŽVÝKACÍCH PAMLSKŮ:
  Podávejte 1 kostičku na každých 13 kg hmotnosti denně
  Pokud podáváte více než 1 kostičku, rozdělte dávku na ráno a odpoledne
  Jedno balení obsahuje 60 žvýkacích kousků.


  AKTIVNÍ SLOŽKY V JEDNÉ KOSTIČCE:
  L-karnitin HCl 250 mg
  L-taurin 250 mg
  Arginin 150 mg
  Hawthorn (Crataegus oxycantha) extrakt z bobulé 100 mg
  Hořčík (Mg oxid) 60 mg
  N, N-dimethylglycine HCl (DMG) 50 mg
  Berberin (Hydrastis Canadensis) HCl 50 mg
  Koenzym Q10 30 mg
  Kyselina listová 0,9 mg
  Draslík (K citrát) 0,1 mg  NEAKTIVNÍ SLOŽKY:
  Arabská guma, jablečný pektin, pivovarské kvasnice, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselina citronová, glycerin, smíšené tokoferoly, ovesná mouka, ovesné krupice, patentovaná směs (maltodextrin, alginát sodný, síran vápenatý), kyselina propionová, extrakt z rozmarýnu, žitná mouka, oxid křemičitý, kyselina sorbová, sojový lecitin, rostlinný olej, voda.

  Příbalový leták:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu