Neohodnoceno

Traumapet shampoo ag 200ml

TraumaPet shampoo Ag Speciálně vyvinutý šampon pro pravidelnou péči o srst a kůži psů a koček. Šampon má vynikající mycí vlastnosti, vyživuje a ošetřuje srst. Je vhodný pro zjemnění, hydrataci kůže a srsti a na podrážděnou nebo velmi suchou kůži, kterou zklidní a zvlhčí ji. Šampon napomáhá regeneraci kůže, dodává srsti lesk a pevnost, usnadňuje rozčesávání.
Skladem
Kód: 116210
Značka: Traumapet
329 Kč
Kategorie: Kůže a srst
Kategorie: Pes, Kosmetika, hygiena, Kůže a srst, Kočka
traumasam
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

ŠAMPON

Veterinární přípravek pro všechny druhy zvířat.

Obsah: 200 ml

Složení:
Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate+Laury Sulfoacetate, Cocomidopropyl Betaine+Aqua+Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Panthenol, Polyquaternium-7, Zea Mays Oil+Rosa Moschata Seed Oil+Helianthus Annuus Seed Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Glycerin, Soya Oil, Thymus Zygis Oil, Triethanolamine, Ag.

Charakteristika:
Speciálně vyvinutý šampon pro pravidelnou péči o srst a kůži psů a koček. Šampon má vynikající mycí vlastnosti, vyživuje a ošetřuje srst. Je vhodný pro zjemnění, hydrataci kůže a srsti a na podrážděnou nebo velmi suchou kůži, kterou zklidní a zvlhčí ji. Šampon napomáhá regeneraci kůže, dodává srsti lesk a pevnost, usnadňuje rozčesávání. Šampon může díky obsahu stříbra napomoci při hojení drobných oděrek a je vhodný i jako podpůrný prostředek při sekundárních pyodermiích.

Dlouholeté výzkumy a konkrétní aplikace prokázaly účinky stříbra vůči mikroorganismům, houbám a plísním.
Srst a kůži vyživuje díky obsahu vysoce kvalitních přírodních olejů a panthenolu. Tyto složky vhodně doplňují esenciální silice z tymiánu. Přípravek není parfémovaný a je velmi dobře snášen.

Způsob použití:
Šampon naneseme na vlhkou srst a vmasírujeme ze všech stran do vytvoření pěny.
Necháme chvíli (1 – 5 minut dle povahy zvířete) působit, pak důkladně opláchneme dostatečným množstvím vlažné vody. Celý postup je při kožních komplikacích vhodné zopakovat. Chraňte oči, uši i čenich zvířete. V případě jejich vnitřního potřísnění vypláchněte větším množstvím vody.

Upozornění:
Před použitím si přečtěte přiložené pokyny. Nesmí být používáno jinak, než je uvedeno v této příbalové informaci! Pouze pro zvířata. Není určeno pro potravinové druhy zvířat. Velmi vzácně se může vyskytnout alergie na stříbro. Přípravek se nesmí dostat do přímého kontaktu s potravinami, pitnou vodou, dětskými hračkami. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

Nepoužitý přípravek / prázdný obal předejte na místo určené obcí k likvidaci odpadů. Spotřebujte nejpozději do 2 let od data výroby uvedeného na obalu. Číslo šarže a datum výroby je uvedeno na obalu.

První pomoc:
Při zasažení očí vyplachujte několik minut proudem vody. Při případných přetrvávajících potížích po manipulaci s přípravkem vyhledejte lékařské ošetření.

Skladování:
V suchu při teplotě 5–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Záruka 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu