VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

Alavis Nutri 200ml

100% přírodní lososový olej obohacený o minerály a vitaminy pro kvalitní a lesklou srst.

Velikost balení: 200 ml. 

Skladem
Kód: 117212
Značka: ALAVIS
350 Kč
Kategorie: Kůže a srst
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Péče, Prevence, Kočka, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny, Oleje, Tlapky
Použití: Péče, Prevence
609 alavis nutri 200ml
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Lepší kondice a vitalita pro psy, kočky a fretky

ALAVIS™ Nutri je 100% přírodní lososový olej obohacený o minerály a vitaminy.

ALAVIS™ Nutri je veterinární přípravek obsahující lososový olej, vitaminy (A, D3, E, biotin) a minerální látky (Zn, Se) pro rekonvalescenci, lepší kondici a vitalitu a pro kvalitní, lesklou a zdravou srst, kůži a drápky u psů, koček a fretek.

ALAVIS™ Nutri obsahuje přírodní panenský olej z lososa nejvyšší kvality, který se skládá z omega 3 mastných kyselin, EPA a DHA a je velmi dobře vstřebatelný a tím i velice dobře využitelný. Olej z lososa zlepšuje kvalitu srsti a má rovněž pozitivní vliv na zlepšení celkové zdravotní kondice psa, kočky a fretky, má pozitivní vliv na posílení imunity, mozkové činnosti a kardiovaskulárního systému.

ALAVIS™ Nutri podávejte pro podporu:

 • Správného vývoje mláďat.
 • Lepší kondice a vitality.
 • V rekonvalescenci.
 • Příjmu krmení a vitality při onkologických a chronických onemocněních.
 • Imunity.
 • Léčby dermatologických pacientů.
  hustoty, kvality a lesku srsti.
 • Při suché a lámavé srsti či nekvalitní rohovině drápků.
 • Pro lepší kvalitu srsti, kůže a drápků.
 • Velikost balení: 200 ml.

  Držitel rozhodnutí o schválení: Patron ca, s.r.o., Praha, Česká republika, člen skupiny LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada.

  Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 114–17/C.

  Doporučujeme:
 • Pro psy, kočky a fretky a jejich mláďata.
 • Pro správný vývoj mláďat.
 • Pro seniory pro zvýšení jejich kondice a podporu imunity.
 • Pro lepší kondici a vitalitu.
 • Při suché a lámavé srsti či nekvalitní rohovině drápků.
 • Pro lepší kvalitu srsti, kůže a drápků.

  Složení:

  Účinné látky obsažené v 5 ml přípravku ALAVIS™ Nutri:
  Lososový olej - 4500 mg

 • Omega 3 mastné kyseliny - 585 mg
 • EPA - 90 mg
 • DHA - 135 mg

  Vitamin A - 100 UI

  Vitamin D3 - 100 UI

  Vitamin E - 10 UI

  Zinek - 10 mg

  Biotin - 0,03 mg

  Selen - 0,006 mg

  Přírodní panenský olej z lososa obsažený v přípravku ALAVIS™ Nutri je vysoce kvalitní, čistý a čerstvý olej z lososa, který je zdrojem omega 3 mastných kyselin, které jsou důležité nejen pro zlepšení kvality srsti a kůže, ale také pro mnoho metabolických procesů v organizmu.

  EPA kyselina má přírodní protizánětlivé účinky a tím je mimo jiné důležitá i pro hojení kožních problémů, jako jsou např. kožní alergie, zánět kůže či jiná kožní poranění.

  DHA kyselina napomáhá lepšímu vývoji mozku u plodu a štěňat a zlepšuje kognitivní funkce u starých psů. Omega 3 mastné kyseliny si organizmus psa neumí sám vytvořit, a protože jsou tyto omega 3 mastné kyseliny pro tělo velmi důležité, tak je potřeba je do organizmu přidávat.

  Olej z lososa má navíc pozitivní vliv na posílení imunity, mozkové činnosti, kardiovaskulárního systému a celkové zdravotní kondice psů, koček a fretek. Z toho důvodu je vhodné tento přípravek podávat starším a starým psům, kočkám a fretkám. Vitamin A je důležitý antioxidant. Je nezbytný pro správný vývoj buněk, které kryjí jak vnitřní, tak vnější orgány, tzn. je důležitý pro obnovu sliznic a kůže.

  Vitamin A hraje významnou roli v imunitním sytému, zejména v diferenciaci a proliferaci T lymfocytů (bílé krvinky). Neméně důležitý je vitamin A při embryonálním vývoji, pro tvorbu zrakového pigmentu.

  Vitamin D3 napomáhá vstřebávání vápníku ve střevě, což je důležité pro podporu vývoje a zdraví kostí a zubů.

  Vitamin E je významný antioxidant, který chrání buněčné membrány před poškozením volnými kyslíkovými radikály, čímž napomáhá zpomalovat stárnutí a působí jako prevence proti nádorovým onemocněním. Má pozitivní účinky na tvorbu pohlavních buněk, zvyšuje plodnost, podporuje činnost nervové soustavy a je důležitý pro vývoj svalstva.

  Biotin (vitamin H) je nezbytný pro růst buněk a hraje důležitou roli v aktivitě enzymů, které se podílejí na metabolismu organismu, zejména mastných kyselin, tuků a aminokyselin. Je nezbytný pro využití živin a tímpro podporu a růst tkání a pro reprodukci zvířat. Dále podporuje vstřebávání kyseliny listové, pantothenové a vitamínu B12.

  Zinek je důležitý pro řadu enzymů, které jsou potřeba pro metabolismus buňky. Podílí se na regulaci rychlosti buněčného dělení, buněčné aktivity a buněčného zrání.

  Selen je důležitým antioxidantem, čímž snižuje riziko vzniku nádorového onemocnění. Působí pozitivně na imunitní a kardiovaskulární systém a snižuje riziko infarktu myokardu a cévních onemocnění.

  Dávkování:

  Dávkovací tabulka:
  Hmotnost psa, kočky, fretky Denní dávka
  0 – 1 kg 1 ml
  1 – 5 kg 2,5 ml
  5 – 12 kg 5 ml
  12 – 24 kg 10 ml
  24 – 48 kg 15 ml
  48 a více kg 20 ml
  Způsob použití: Olej se podává denně dle doporučeného dávkování samostatně, do části krmiva anebo se podává přímo do tlamy psa, kočky, fretky např. stříkačkou.

  Upozornění: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dohled a dosah dětí.

  POUZE PRO ZVÍŘATA!

  Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu