Neohodnoceno

Alaptid veterinární mast 20 g

Veterinární hojivá mast, kterou lze použít u všech teplokrevných nepotravinových zvířat k ošetření kožních a slizničních drobných poranění, popálenin, odřenin, omrzlin, proleženin, poleptání tlapek psů solí v zimním období apod.

Skladem
Kód: 22907
Značka: BIOVETA PETS
325 Kč
Kategorie: Kůže a srst
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Léčba, Kůň, Kočka
Použití: Léčba
24555 alaptid veterinarni mast 20 g
Novinka Pes Kočka Kůň
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Alaptid (spirocyklický synteticky připravený dipeptid) stimuluje růst granulační tkáně, urychluje epitelizační proces a průběh hojení ran
Složení – 100 ml
Alaptidum – 1g

Masťový základ: Polysorbatum 60, Alcohol cetylstearylicus, Paraffinum liquidum, Propylenglycolum, Methylparabenum, Propylparabenum, Aqua pro iniectione.
.

Užití:

Kosmetický veterinární přípravek, který lze použít u všech teplokrevných nepotravinových zvířat k ošetření kožních a slizničních drobných poranění, popálenin, odřenin, omrzlin, proleženin, poleptání tlapek psů solí v zimním období apod.

Způsob užití:
Zevně na pokožku. Na určené místo pokožky nanést mast ve vrstvě 2–3 mm, případně lehce převázat obinadlem a za občasné kontroly ponechat na místě po dobu potřebnou k podpoře vyhojení rány. V případech, kdy nelze přiložit obinadlo, se mast aplikuje 2x denně, ev. dle potřeby. Doba aplikace je úměrná rozsahu postiženého místa a rychlosti regenerace. Obvyklá délka potírání se pohybuje v rozmezí 3–10 dnů, u chronických zanedbaných případů i déle.

Upozornění:
Chraňte před dětmi.

Uchovávání:
Při teplotě 10 až 25 °C.

Doba použitelnosti:
3 roky od data výroby. Po 1. otevření spotřebujte do 28 dnů.

Balení:
20 gramů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu