Neohodnoceno

Alavis Single maxík 600 g

Veterinární přípravek proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na regeneraci a relaxaci svalů. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci se značkovými kolageny COLLYSS™ a CARTIDYSS™.

Velikost balení: 600 g. 

Skladem
Kód: 86782
Značka: ALAVIS
956 Kč
Kategorie: Pohybová soustava
Kategorie: Pes, Prevence, Léčba, Pohybová soustava, Doplňky stravy, vitamíny
Použití: Prevence, Léčba
615 alavis single maxik 600 g
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Proti zánětu a bolesti a na zpevnění vazů a šlach. 
ALAVIS™ Single Maxík obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v kombinaci se značkovými kolageny COLLYSS™ a CARTIDYSS™.

ALAVIS™ Single Maxík má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění jako doplněk léčby degenerativního a zánětlivého postižení pohybového aparátu (artróza, artritida).

ALAVIS™ Single Maxík se díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům podílí také na odbourání poškozené kloubní tkáně. Rovněž ho lze jako doplněk úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů či v dermatologii pro vyšší kvalitu srsti, kůže a kožních derivátů.

Velikost balení: 600 g prášku. 

Výrobce: Patron ca, s.r.o., Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika, divize LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 168–16/C.

Doporučujeme:

 • Při zánětu a bolesti kloubů, vazů, šlach a svalů *pro snížení predispozic ke kloubním onemocněním (např. luxace patelly, dysplazie loketního či kyčelního kloubu).
 • Pro zkvalitnění srsti, včetně matné srsti.
 • Pro regeneraci a relaxaci svalů.
 • Pro zpevnění vazů a šlach.

  Složení:

  MSM – Methylsulfonyl­methan
  MSM – Methylsulfonyl­methan je látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. Síra je mimo jiné zapojena do procesu tvorby kolagenu a glukosaminů – základních stavebních látek kloubních chrupavek a pojivových tkání.

  COLLYSS™

  COLLYSS™ - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

  CARTIDYSS™

  CARTIDYSS™ - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

  Obsah účinných látek v 1 kg:
 • MSM - Methylsulfonylmethan – 994 g
 • COLLYSS™ - 3 g
 • CARTIDYSS™ - 3 g

  Dávkování:

  Denní dávkování:
  Hmotnost psa Denní dávka
  Střední plemena 15-25 kg 1/4 odměrky
  Velká plemena 25-35 kg 1/3 odměrky
  35-45 kg 1/2 odměrky
  Obří plemena 45-55 kg 2/3 odměrky
  55-75 kg 3/4 odměrky
  75 a více kg 1 odměrka
  Prvních 14 dní podávejte tuto dávku 2× denně, poté pokračujte podáváním doporučené dávky 1× denně, při chronických potížích dlouhodobě.

  Způsob použití: Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, zamíchá se s kouskem potravy anebo se nasype do krmiva či na granule.

  Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.

  Upozornění: Při kloubních obtížích je vhodné ALAVIS™ Single Maxík podávat spolu s chondroprotek­tivními přípravky např. ALAVIS™ Kloubní výživa.

  POUZE PRO ZVÍŘATA!

  Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu