Milý návštěvníku, těší nás že jste zavítal na náš e-shop, nicméně bychom vás rády upozornili, že až do 1.10.2022 je e-shop v testovacím režimu a objednávky nejsou přijímány. Budeme ale velmi rády, když se k nám vrátíte 1.10. 2022, kdy naše PRVNÍ ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA oficiálně spatří světlo světa.. :)
Neohodnoceno

Stomodine gel 30ml

Orální gel pro psy a kočky s antibakteriálním účinkem a přírodním lokálním protizánětlivým účinkem.

Skladem
Kód: 28314
Značka: ICF
351 Kč
Kategorie: Kosmetika, hygiena
Kategorie: Pes, Kosmetika, hygiena, Prevence, Léčba, Kočka, Zuby
Použití: Prevence, Léčba
Stomodine gel 30ml
Pes Kočka NÁŠ TIP

Popis:

Orální gel pro psy a kočky s antibakteriálním účinkem a přírodním lokálním protizánětlivým účinkem. Obsahuje chlorhexidin v 0,12% koncentraci, omega-3 a
omega-6 mastné kyseliny a je ochucen masovou příchutí. Používá se k omezení gingivitidy, před a po odstraněním zubního kamene, během odstranění zubního kamene pro zajištění lokálního antibakteriálního efektu, k omezení zubního plaku, po extrakci zubů k omezení zánětu a v případech halitózy k omezení zápachu.

Jak používat Stomodine®:


Před odstraněním zubního kamene podáváme Stomodine 1x denně, aplikaci zahájíme 7 dní před zákrokem. Po provedeném zákroku v dutině ústní je vhodné Stomodine použít 2x denně po dobu 7 dnů. K omezení tvorby zubního plaku se přípravek aplikuje 2x denně po dobu 7 dnů minimálně 2x měsíčně. K omezení halitózy se provádí dlouhodobé podávání 1x denně.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: