Neohodnoceno

Douxo s3 pyo shampoo 200ml

Šampon pro kočky a psy. Bez mýdla, sulfátů, parabenů, barviv a nanočástic.

Skladem
Kód: 109326
Značka: CEVA
536 Kč
Kategorie: Kosmetika, hygiena
Kategorie: Pes, Kosmetika, hygiena, Kůže a srst, Péče, Léčba, Kočka, Zdravotní potřeby
Použití: Péče, Léčba
30996 1 douxo s3 pyo shampoo 200ml
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

DOUXO S3 PYO SHAMPOO

Šampon pro kočky a psy. Bez mýdla, sulfátů, parabenů, barviv a nanočástic. Hypoalergenní vůně, pH přizpůsobené pokožce. Obsahuje ophytrium, čištěnou přírodní složku vysoce účinného komplexu S3 – Safe Skincare Selection.

Vlivy vnějšího prostředí oslabují ekosystém pokožky koček a psů. Kožní bariéra je poškozená, naruší se přirozená kožní mikroflóra a aktivuje se její obrana, což způsobí podráždění kůže. Ophytrium bylo vybráno z několika stovek přísad pro svoji vysokou toleranci a trojnásobný podpůrný účinek:

• Posiluje mechanickou bariéru pro zajištění pružné, trvale hydratované pokožky.

• Obnovuje rovnováhu ochranné mikrobiální mikroflóry pro zdravou pokožku.

• Snižuje podráždění pokožky.

Podpora léčby topických zánětlivých onemocnění kůže. Čistí kůži a díky působení 3% chlorhexidin diglukonátu snižuje mikrobiální zátěž. Zanechává srst jemnou a lesklou, restrukturalizuje a ulehčuje její rozčesávání. Pro pravidelný a dlouhodobý kontakt s ophytriem a chlorhexidin diglukonáten používejte DOUXO S3 PYO pěnu.

 

Způsob použití:

Pouze pro vnější použití. Namočte zvíře teplou vodou a aplikujte DOUXO S3 PYO šampon na srst celého povrchu těla až do vytvoření husté pěny. Důkladně promasírujte srst zvířete. Šampon nechte působit 5-10 minut, potom pečlivě opláchněte vodou. Podle potřeby je možné šamponování zopakovat. Zabraňte kontaktu s očima.

 

Dávkování:

Jedna pumpička na 2 kg živé hmotnosti zvířete, dvojnásobek dávky pro zvířata s dlouhou a/nebo hustou srstí.

Veterinární kosmetický přípravek.

 

Složení:

WATER, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, DECYL GLUCOSIDE, SACCHARIDE ISOMERATE, PANTHENOL, OPHIOPOGON JAPONICUS ROOT EXTRACT, MALTODEXTRIN, PEG-200 GLYCERYL STEARATE, CAPRYLOYL GLYCINE, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, FRAGRANCE (MIX), SODIUM CITRATE, DECYL ALCOHOL, GLUCOSE.

 

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Zabraňte uvolnění do životního prostředí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Odstraňte obsah/obal v souladu s místními a národními předpisy.

POUZE PRO ZVÍŘATA

 

Obsah:

200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu