Neohodnoceno

TOPVET Imunita sirup pro psy 200ml

IMUNITA SIRUP PRO PSY

 

Posílení funkce imunitního systému, originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie.

Skladem
Kód: 109575
Značka: TOPVET
217 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Pes, Prevence, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny, Trávení, zažívání, Dýchací cesty
Použití: Prevence
32478 1 imunita sirup pro psy 200ml
Pes NÁŠ TIP
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

IMUNITA SIRUP PRO PSY

 

 

 

O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí organizmu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému.

Echinacea (Třapatka nachová) - tato indiánská léčivka má silný imunostimulační účinek. Zvyšuje odolnost těla proti virům i bakteriím. 

Lichořeřišnice větší - jedná se o účinné rostlinné "antibiotikum".

Rakytník řešetlákový - je bylina s širokým spektrem účinků. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Chrání před oxidativním stresem. Pomáhá chránit srdce a cévy a podporuje zažívání.

Betaglukan - je polysacharid získávaný z živé hlívy ústřičné. Betaglukan je schopný podporovat a "vyladit" obranné reakce organismu. Jedná se rovněž o silný antioxidant. Snižuje celkové vyčerpání a únavu.

Aloe vera - obsahuje více než 200 aktivních látek, které společným synergickým působením vykazují blahodárné účinky. Podporuje správnou funkci imunitního systému. Aloe celkově posiluje a čistí organismus od toxických látek.

 

Návod k použití:

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť. Přípravek podávejte v jednom cyklu 5 - 6 dnů a následně na 2 dny vysaďte. Takto postupujte 5-6 týdnů.

 

Složení:

Glukózo-fruktózový sirup, Glycerol, Třapatka nachová stand. extrakt, Lichořeřišnice větší stand. extrakt, Rakytník řešetlákový stand. extrakt, Vitamín C, Aloe vera juice, Beta 1,3 D Glucan, Sorban draselný.

 

Upozornění:

Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.

 

Skladování:

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

 

Doba použitelnosti:

30 měsíců od data výroby

Číslo schválení: 161-16/C

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu