VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

TOPVET Beta-glucan sirup pro psy 200ml

BETA-GLUCAN SIRUP PRO PSY

 

Pro podporu imunitního systému.

Skladem
Kód: 109566
Značka: TOPVET
292 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Pes, Léčba, Pohybová soustava, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy
Použití: Léčba
32469 1 beta glucan sirup pro psy topvet 200ml
Pes NÁŠ TIP
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

BETA-GLUCAN SIRUP PRO PSY

 

Popis:

Pro podporu imunitního systému, originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie.

Betaglukany jsou polysacharidy získávané z živé hlívy ústřičné. Betaglukany jsou schopné podporovat a optimalizovat obranné reakce organismu. Jedná se rovněž o silné antioxidanty. Snižují celkové vyčerpání a únavu. Mohou urychlovat hojení po drobných poraněních, úrazech, operacích. Dle dostupných informací je předmětem klinického testování také účinnost betaglukanů na nádorová onemocnění.

 

Návod k použití:

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť.

 

Složení:

Invertní fruktózový sirup

Beta-1,3/1,6-D-Glukan

Sorban draselný

 

Upozornění:

Používejte dle návodu k použití. Překročení denní dávky není zdravotním rizikem. Doporučujeme užívat v jednom cyklu alespoň 3 měsíce. Pouze pro zvířata.

 

Skladování:

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

 

Doba použitelnosti:

30 měsíců od data výroby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu