Neohodnoceno

Canvit linseed oil 250ml

100% za studena lisovaný olej z lněného semínka pro psy a kočky.

Skladem
Kód: 95285
Značka: Canvit
242 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Péče, Prevence, Léčba, Kočka, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny, Trávení, zažívání, Oleje
Použití: Péče, Prevence, Léčba
30810 1 canvit linseed oil 250ml
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

100% za studena lisovaný olej z lněného semínka pro psy a kočky. Bohatý zdroj omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin v optimálním poměru 3:1 s extra silným protizánětlivým účinkem:
 

  • Zlepšuje stav kůže a vyživuje srst - lněný olej je vhodný i pro jedince se záněty kůže, velmi nekvalitní srstí nebo při línání (včetně stavů extrémní ztráty srsti například u fen po porodu).
  • Optimalizuje trávení a funkci zažívacího aparátu u psů i koček s citlivým zažíváním.
  • Antiflogistický účinek lněného oleje je možné pozorovat nejen při řešení zánětů kůže, ale také při řešení bolestivých zánětů kloubů, kdy dochází k rychlému zmírnění bolestí kloubů i otokům.
  • Posiluje imunitu a pozitivně působí na zdraví nervové soustavy a kardiovaskulárního systému.

Lněný olej je skvělou alternativou k rybímu oleji u jedinců, kterým vadí rybí aroma či chuť. Lněný olej Canvit představuje z hlediska zajištění omega-3 mastných kyselin plnohodnotnou 100% alternativu k lososovému oleji. Stejně jako lososový olej působí i lněný olej proti línání, matné srsti a zachuchávání. Při každodenním užívání je srst zdravá a lesklá, kůže vláčná bez zarudnutí a svědivých příznaků. Lněný olej obsahuje 55 % až 70 % omega-3 mastné kyseliny ALA (kyseliny alfa-linolenové), což je přibližně 23,0 g omega-3 mastné kyseliny ve 100 g lněného oleje, a 24 % omega-6 mastné kyseliny LA (kyseliny linolové).
 

  • Kyselina alfa-linolenová (ALA omega-3 nenasycená mastná kyselina) mí silné protizánětlivé účinky. Podporuje zdravý stav kůže, růst zdravé lesklé srsti a potlačuje zánětlivé procesy v těle (záněty kůže, záněty kloubů).
  • Kyselina linolová (LA omega-6 nenasycená mastná kyselina) pozitivně ovlivňuje funkce imunitního systému při alergiích a přecitlivělosti na krmivo.

Indikace:

Podpora zdravého stavu kůže, bohaté a lesklé srsti a silných drápů.
Podpora optimálního trávení u citlivého zažívacího ústrojí.
Doplněk léčby nespecifických střevních zánětů alergického původu.
Doplněk léčby bolestí a zánětů kloubů včetně artrózy a artritidy.
 

Doporučené denní dávkování:

na 10 kg psa 5 ml denně
na 5 kg kočku 2,5 ml denně
 
Balení 250 ml vydrží pro psa s váhou do 10 kg na 1,5 měsíce. Olej se podává zamíchaný přímo do krmiva. Pro maximální efekt je vhodné olej podávat po dobu alespoň 8-10 týdnů. U chronických obtíží je vhodné podávat trvale.
 
Složení:
100% za studena lisovaný lněný olej (Linolenová kyselina 51 %, Linolová kyselina 18 %, olejová kyselina 21 %, stearová kyselina 4 %, palmitová 5 %, ostatní mastné kyseliny do 1 %)

100% přírodní produkt bez konzervantů, bez barviv, bez umělých aromat, bez chemických dochucovadel a bez geneticky modifikovaných surovin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu