VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

Canvit fish oil 250ml

Za studena lisovaný rybí olej z mořských úhořů pro psy a kočky.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 95284
Značka: Canvit
208 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Prevence, Léčba, Kočka, Pohybová soustava, Výživa, Doplňky, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny, Oleje, Štěňata, Koťata, Senioři
Použití: Prevence, Léčba
Položka byla vyprodána…
30819 1 canvit fish oil 250ml
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Za studena lisovaný rybí olej z mořských úhořů pro psy a kočky:

 • Pro přirozenou obnovu srsti při línání, intenzivní výživu a regeneraci kůže, pro bohatý růst kvalitní a lesklé srsti i silných a zdravých drápků.
 • Doplněk léčby zánětlivých onemocnění kůže a bolestivých zánětů kloubů (osteoartritida).
 • Posiluje imunitní, kardiovaskulární a nervový systém (včetně podpory správné funkce srdce a mozku).

Canvit Fish oil je bohatým zdrojem omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin s širokospektrálním blahodárným efektem na zdravotní stav psů a koček. Olej z mořských úhořů má vynikající chutnost a velmi atraktivní přirozenou vůni, díky tomu je zvířaty snadno přijímán a dokonce pomáhá zvýšit apetit u jedinců s nechutenstvím nebo u velmi mlsných mazlíčků.

Rybí olej je vhodný pro každodenní podávání společně s běžným krmivem u psů a koček:

 • Pro ochucení krmiva u mlsných mazlíčků, u psů i koček se sníženou chutí k jídlu i u seniorů,
 • Pro zajištění rychlejší výměny srsti v období sezónního línání.
 • Pro bohatší růst kvalitní a lesklé srsti u jedinců s lámavou, matnou nebo jinak poškozenou srstí.
 • Pro intenzivní výživu a regeneraci kůže při svědivých a zánětlivých onemocněních, při nadměrné suchosti kůže, výskytu lupů a také pří lámavosti drápků.
 • Pro rychlé potlačení zánětu a bolestí kloubů při kulhání, artrózách, artritidách a dalších zánětlivých onemocněních pohybového aparátu.
 • Pro pohotovostní posílení imunitního systému u jedinců se sníženou obranyschopností (štěňata a koťata, starší jedinci, zvířata po úrazech a operacích atp.),

Olej z mořských úhořů je speciálně doporučován jako součást každodenní péče o stárnoucí jedince, štěňata a koťata a jedince se sníženou imunitou (po podávání antibiotik, po nemoci, po operaci či úrazu):

 • U stárnoucích psů a koček je rybí olej výborným doplňkem pro zvýšení celkové vitality a imunity, zvýšení chuti k jídlu, pro ochranu srdce i mozku, posílení paměti, a také jako součást prevence nádorových onemocnění.
 • U štěňat a koťat se Canvit Fish oil podává jako podpora správného vývoje mozku, nervové a kardiovaskulární soustavy; pro posílení schopnosti učení se a rozvoj paměti; pro správné nastartování a zvýšení obranyschopnosti; pro podporu zdraví pokožky a růstu kvalitní srsti.

Canvit Fish oil je vhodným doplňkem pro psy i kočky krmené granulemi, vlhkým krmivem, doma připravovanou stravou i metodou BARF.

Doporučená denní dávka: 5 ml na každých 10 kg váhy zvířete.
 

Balení Canvit Fish oil 250 ml vydrží psovi o váze 15 kg minimálně na 1 měsíc a kočce minimálně na 3 měsíce. Olej podávejte každý den společně s běžným krmivem. Pro viditelný účinek doporučujeme podávat minimálně po dobu 6-8 týdnů. Kúru je vhodné opakovat 2x do roka (s oblibou je olej podáván v souvislosti se sezónním línání na jaře a na podrzim). U jedinců s chronickými obtížemi je vhodnější olej podávat dlouhodobě.


Indikace:

 • Podpora zdravé kůže, lesklé a husté srsti a silných drápů.
 • Doplněk léčby při onemocnění kůže, kloubů a ledvin.
 • Podpora imunity a dobré paměti a učení u mladých a stárnoucích psů.

V 1 ml oleje je průměrně obsaženo 76 mg (7,6%) kyseliny eikosapentaenové (EPA omega-3 nenasycená mastná kyselina)), 68 mg (6,8%) kyseliny dokosahexaenové (DHA omega-3 nenasycená mastná kyselina), 14 mg (1,4 %) kyseliny alfa-linolenové (ALA omega-3 nenasycená mastná kyselina), 13 mg (1,3 %)
kyseliny linolové (LA omega-6 nenasycená mastná kyselina).

Kyselina eikosapentaenová (EPA) pozitivně ovlivňuje zdravý stav kůže a srsti. Pozitivní vliv EPA na imunitní systém a výrazný protizánětlivý účinek potlačuje chronické záněty jako je osteoartritis, chronická nedostatečnost ledvin a jiné chronické záněty vedoucí ke vzniku nádorů.

Kyselina dokosahexaenová (DHA) je důležitá pro vývoj a funkci nervového systému. Pravidelný příjem DHA podporuje učení a paměť zejména u mláďat a stárnoucích jedinců.

Canvit Fish oil je bez dochucovadel, bez barviv, bez umělých aromat, bez geneticky modifikovaných surovin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu