Neohodnoceno

Canvit chondro super 230g+canvit imunno pro psy 100g

Velmi chutná kloubní výživa Canvit Chondro Super se 100% přírodní chutí a vůní čerstvých jater (bez obsahu chemických dochucovadel, bez umělých barviv, bez aromatických látek) a holistický komplex Canvit Immuno pro intenzivní posílení obranyschopnosti a zdravotního stavu vašeho psa.

Skladem
Kód: 123145
Značka: Canvit
525 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Pes, Prevence, Léčba, Pohybová soustava, Výživa, Doplňky, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny, Štěňata, Senioři
Použití: Prevence, Léčba
30687 1 canvit chondro super 230g canvit imunno pro psy 100g
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Balíček komplexní péče o zdravé klouby a vynikající kondici vašeho psa Canvit Chondro Super 230g + Canvit Immuno 100g. 

Velmi chutná kloubní výživa Canvit Chondro Super se 100% přírodní chutí a vůní čerstvých jater (bez obsahu chemických dochucovadel, bez umělých barviv, bez aromatických látek) a holistický komplex Canvit Immuno pro intenzivní posílení obranyschopnosti a zdravotního stavu vašeho psa:

 •  Intenzivní regenerace a výživa kloubů.
 •  Rychlé zmírnění bolesti kloubů,- s komplexem aktivovaných betaglukanů pro intenzivní podporu obranyschopnosti.
 •  S obsahem prebiotik a probiotik pro silnou imunitu a zdravé zažívání.
 •  S nenasycenými mastnými kyselinami pro potlačení zánětlivých procesů.

Balíček Canvit Chondro Super 230g a Canvit Immuno 100g je ideálním doplňkem léčby pro psy s diagnózou dysplazie kyčelního kloubu, luxace čéšky, při pokročilém stupni artrózy či artritidy. Pravidelné užívání kloubní výživy je doporučováno pro štěňata velkých plemen, v období růstu a u obřích plemen i v dospělosti. Dále pro psy s nadměrnou zátěží pohybového aparátu, seniory, psy po úrazech, operacích, chronických i akutních onemocnění pohybového aparátu, kulhání atd. Důležité je podávat kloubní výživu u plemen s predispozicemi k růstovým a genetickým vadám na pohybovém aparátu (luxace, dysplazie, prošlapy atp.).

Balíček Canvit Chondro Super 230g a Canvit Immuno 100g je uceleným řešením pro klouby a podporu zdraví a imunity vašeho psa a obsahuje unikátní kombinaci látek s prokázanými účinky na regeneraci kloubů, pohybového aparátu, obranyschopnosti a celkového zdravotního stavu. Obsažená chondroprotektiva v holistickém komplexu Canvit Chondro Super posilují chrupavku, zvyšují mechanickou odolnost kloubů, zpevňují vazy a šlachy, celkově přispívají ke zlepšení pohyblivosti a imunostimulační komplex Canvit Immuno intenzivně podporuje kondici, imunitu a zlepšuje celkový zdravotní stav a vitalitu vašeho psa.  

CANVIT CHONDRO SUPER pro léčbu, regeneraci a účinné zastavení bolesti kloubů.

Velmi chutná a účinná kloubní výživa se 100% přírodní chutí čerstvých jater pro podporu léčby, intenzivní regeneraci a rychlé zastavení bolesti kloubů:

 • Pro štěňata a mladé rostoucí psy velkých plemen (u obřích plemen i v dospělosti).
 • Psy s nadměrnou zátěží pohybového aparátu (sport, výcvik, myslivost).
 • Stárnoucí psy a seniory.
 • Psy po úrazech a operacích.
 • Při chronických i akutních onemocnění pohybového aparátu (kulhání, dysplazie, luxace, artróza, artritida a další diagnózy).

Canvit Chondro Super 230g je vhodný jako každodenní doplněk léčby pro psy s diagnózou dysplazie kyčelního kloubu, luxaci čéšky, při pokročilém stupni artrózy či artritidy. Díky vysoké chutnosti jsou tablety ochotně přijímány obdobně jako pamlsek a není tak nutné je cpát psovi do krku nebo maskovat do krmiva. 

Díky unikátní kombinaci látek s prokázanými účinky na regeneraci kloubů dochází k rychle pozorovatelným změnám na pohybovém aparátu:

 • Rychlé zmírnění bolestí kloubů.
 • Výrazné posílení chrupavek.
 • Zvýšení elasticity a mechanické odolnosti kloubů.
 • Zpevnění vazů a šlach.  

Doporučené denní dávkování: 1 tableta na každých 20 kg hmotnosti psa.  Chondro Super 230g obsahuje 76 ochucených tablet a psovi o hmotnosti 25 kg vydrží toto balení minimálně na 2 měsíce. Pro dosažení maximálního účinku je vhodné kloubní výživu podávat po dobu alespoň 8-12 týdnů. U chronických obtíží je možné kloubní výživu podávat trvale. Díky atraktivní chutnosti jsou tablety ochotně a spontánně přijímány jako pamlsek a jsou tak vhodné i pro dlouhodobé každodenní podávání.  

 • Složení: Glukosamin sulfát 16,7 %, chondroitin sulfát 6,8 %, MSM (metyl sulfonyl metan) 5 %, kyselina hyaluronová 0,5 %, kyselina askorbová 0,5 %, laktóza, celulóza, stearan vápenatý, modifikovaný škrob.
 • Analytické složky: Hrubý protein 7,01 %, Obsah tuku 2,07 %, Vlhkost 9,04 %, Hrubá vláknina 5,50 %, Hrubý popel 6,95 %.
 • Doplňkové látky v 1 kg: Nutriční: Vitamín E (α-tokoferol acetát) (3a700) (3a700) 3 500 mg, vitamín C (E300) 7 000 mg, Biotin 100 mg, Niacinamid (3a315) 1 500 mg, Mangan (E5, chelát manganu a aminokyselin n-hydrát) 260 mg, Selen (3b8.11, organický selen ze Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 2 mg. Obsahuje antioxidanty.
 • Balení: 230 g (cca 76 tbl).

 

CANVIT IMMUNO aktivní imunostimulant pro psy pro pohotovostní nastartování obranyschopnosti u štěňat, dospělých psů i seniorů v krizových situacích:

 • Pro posílení imunity při řešení akutních i chronických nemocí (infekce, záněty, nádorová a jiná onemocnění).
 • Pro urychlení hojení a rekonvalescence po úrazech nebo operacích.
 • Pro zvýšení obranyschopnosti v náročných situacích (fena po porodu, období výskytů psincového kašle, příchod štěněte do nového domova, první návštěvy cvičáku atp.).
 • Pro podporu tvorby protilátek a aktivaci imunitního systému při vakcinaci, po podávání antibiotik i jiných léčiv.
 • Pro optimalizaci zažívacího a trávícího ústrojí při a po průjmových onemocněních.
 • Pro rychlé obnovení vitality po nadměrném vyčerpání (pracovní a sportující psi, porod atp.).
 • Zvyšuje apetit u psů s příznaky nechutenství (u seniorů, psů po operacích, psů s chronickým onemocněním).

Canvit immuno obsahuje unikátní komplex imunostimulačních účinných látek - kvasinek Saccharomyces cerevisiae jako hlavní zdroj β- 1,3/1,6 glukanů. Dalšími imunostimulátory vedle aktivovaných betaglukanů jsou prebiotika MOS a navíc je komplex obohacený o cenné vitamíny a mikroprvky.

Imunostimulant Canvit Immuno je ochucen 100% čerstvými játry a díky tomu má vysokou chutnost. Psi jej tak s oblibou přijímají rovnou z ruky jako pochoutku nebo zamíchaný do běžné krmné dávky.

Doporučené denní dávkování:  1 tableta na 5 kg hmotnosti psa Balení Canvit Immuno 100g obsahuje 100 ochucených tablet a pro psa o hmotnosti 15 kg vydrží minimálně na 1 měsíc. Imunostimulant je určený k podávání během krizové situace, u plánovaných zákroků jej doporučujeme nasadit s předstihem (plánovaná operace, březí fena před porodem, pes v nadměrné zátěži). 

 • Složení: sušená laktóza, uhličitan vápenatý, pšeničný škrob, sušené pivovarské kvasnice, kvasinkové buněčné stěny ze Saccharomyces cerevisiae (zdroj β-1,3/1,6 β-glukanů) 2,5 %, mannan-oligosacharidy 0,015 %.
 • Analytické složky: Hrubý protein 7,7 %, obsah tuku 1 %, hrubá vláknina 5,1 %, hrubý popel 18 %.
 • Doplňkové látky v 1 kg: Nutriční: Vitamín A (E672) 200 000 IU, vitamín E (jako α-tokoferol acetát) (3a700) 3 000 mg, vitamín B1 160 mg, vitamín B2 240 mg, vitamín B6 (3a831) 200 mg, vitamín B12 2 mg, Biotin 100 mg, Niacinamid (3a315) 850 mg, Pantothenan vápenatý 480 mg, Kyselina listová

(3a316) 30 mg, Cholin chlorid (3a890) 19 000 mg, Železo (E1,fumaran železnatý) 400 mg, Zinek (E6, oxid zinečnatý) 2 500 mg,Zinek (E6, chelát zinku a aminokyselin n-hydrát) 1 250 mg, Selen (3b8.11, organický selen ze Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 0,46 mg. Obsahuje antioxidanty.

Balení: 100 g / 100 tbl (pro psa o hmotnosti 10 kg vystačí na 50 dnů).

Canvit Immuno je bez obsahu chemických dochucovadel, bez umělých aromat, bez barviv, bez geneticky modifikovaných surovin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu