VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

Canvit barf hemp oil 500ml

100% za studena lisovaný olej z konopného semínka pro psy a kočky.

Skladem
Kód: 94940
Značka: Canvit
863 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Péče, Prevence, Léčba, Kočka, Pohybová soustava, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny, Oleje, Srdce, cévní soustava
Použití: Péče, Prevence, Léčba
30786 1 canvit barf hemp oil 500ml
Pes Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

100% za studena lisovaný olej z konopného semínka pro psy a kočky. 100% přírodní doplněk stravy pro řešení dermatologických problémů, zánětů kloubů a dalších onemocnění. Bohatý zdroj omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin, vitamínu E a léčivých cannabidiolů se silným protizánětlivým účinkem. 
 

  • Podpora léčby chronických kožních zánětů, vyrážek a ekzémů.
  • Doplněk terapie při kožních alergiích, přecitlivělosti a nadměrné svědivosti kůže.
  • Pro psy a kočky s velmi suchou pokožkou i při výskytu lupů.
  • Pro jedince s poškozenou, suchou a lámavou srstí pro její intenzivní regeneraci.
  • Protizánětlivý účinek konopného oleje se pozitivně uplatňuje i v terapii při řešení bolestí kloubů, při artróze, artritidě i u starých a nemocných psů i koček.
  • Velmi vhodné je podávat konopný olej i u zdravých zvířat v období línání pro urychlení obnovy srsti a podporu bohatého růstu nové lesklé srsti.
Konopný olej Canvit BARF se získává velmi šetrným lisováním konopných semen za studena. Díky šetrnému zpracování se obsažené účinné látky lépe vstřebávají a olej má velmi vysokou nutriční hodnotu. Olej z konopných semen vyniká unikátně vybalancovaným poměrem omega 6 ku omega 3 nenasyceným mastným kyselinám 3:1, což je ideální poměr pro potlačení zánětlivých procesů v těle. Konopný olej obsahuje 22 % omega-3 mastných kyselin ALA (kyseliny alfa-linolenové), 55 % omega-6 mastných kyselin ALA a GLA (linolové a gama-linolové), bílkoviny, antioxidanty, vitamín E, fytosteroly, karoteny, chlorofyl a kanabidioly.
  • Kyselina alfa-linolenová (EPA a ALA omega-3 nenasycená mastná kyselina) vykazuje protizánětlivé účinky a podporuje zdravý stav kůže a lesklou srst.
  • Kyselina linolová (LA omega-6 nenasycená mastná kyselina) pozitivně ovlivňuje funkce imunitního systému při alergiích a přecitlivělosti na krmivo.
  • Vitamín E je důležitým antioxidantem chránícím buněčné membrány před poškozením volnými radikály.
  • Cannabidioly mají silný protizánětlivý účinek, podporují imunitní systém kůže a potlačují bolesti kloubů.
Doporučené denní dávkování:
 
na 10 kg psa 5 ml denně
na 5 kg kočku 2,5 ml denně

Balení 500 ml vydrží pro psa s váhou 10 kg na 3 měsíce. Olej se podává zamíchaný přímo do krmiva. Pro maximální efekt je potřeba olej podávat po dobu alespoň 8-10 týdnů. U chronických obtíží je vhodné podávat olej trvale.
 
Složení:
100 % za studena lisovaný konopný olej (kyselina linolová 56,9%, kyselina linolenová 19,1% – poměr 3:1)

100% přírodní produkt bez konzervantů, bez barviv, bez umělých aromat, bez chemických dochucovadel a bez geneticky modifikovaných surovin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu