Neohodnoceno

Canina semena černuchy seté 250g

Jsou zdrojem mnoha mastných kyselin, éterických olejů a stopových prvků, které se svými účinky uplatňují při tlumení různých zdravotních potíží.

Skladem
Kód: 90613
Značka: Canina
561 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Pes, Prevence, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny, Trávení, zažívání
Použití: Prevence
30498 1 canina semena cernuchy sete 250g
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Semena této rostliny jsou už po celá tisíciletí používána v Egyptě a Orientu jako přírodní léčivo a koření do pokrmů. Jsou zdrojem mnoha mastných kyselin, éterických olejů a stopových prvků, které se svými účinky uplatňují při tlumení různých zdravotních potíží. Zejména je určen k posílení imunitního systému organismu, podpoře výměny látkové, uplatňuje se i při psychických problémech a v období rekonvalescence.
 
Canina® Schwarzkümmelsamen má díky obsahu proteinu nigellinu pozitivní vliv na činnost jater a ledvin, působí jako antioxidant a chrání buňky tělesných tkání před poškozením škodlivinami vznikajícími při různých metabolických poruchách a toxiny z vnějšího prostředí. Díky obsahu éterických olejů brání psa před napadením zevními cizopasníky (klíšťaty a blechami) a působí anthelminticky (chrání zažívací trakt před vnitřními cizopasníky). Takto byla semena černuchy seté používána již ve starém Egyptě.
 
Složení: 100 % mletých semen černuchy seté
 
Obsahuje: Proteiny 22,2 0%, tuky 32,2 %, vlákninu 7,9 %, popeloviny 4 %
 
Neobsahuje žádné přidané látky.
 
Dávkování:
1 čaj. lž. na 5 kg těl. hmot., maximálně 6 čaj. lž. denně (1 čaj. lž. = asi 3 g)
Prášek je nutno smíchat s vlhkou potravou. Suchá granulovaná krmiva musejí být předem provlhčena vlažnou vodou. Pro příjemně oříškově kořeněnou vůni je přípravek obecně dobře přijímán.
 
Ukládat mimo dosah dětí!
 
Uchovávat v suchém stavu při pokojové teplotě (do 25 °C).
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu