Neohodnoceno

Canina schwarzkümmelöl 250ml

100% přírodní, za studena lisovaný olej z černuchy seté (Nigella sativa) k vnitřnímu i zevnímu použití.

Vyprodáno
Kód: 103236
Značka: Canina
561 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Pes, Prevence, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny, Trávení, zažívání, Oleje, Alergie, Dýchací cesty
Použití: Prevence
30474 1 canina schwarzkummelol 250ml
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

100% přírodní, za studena lisovaný olej z černuchy seté (Nigella sativa) k vnitřnímu i zevnímu použití. Olej je na Blízkém východě dobře známý již po tisíciletí pro své blahodárné účinky na látkovou výměnu. Staří Egypťané jej používali při nejrůznějších potížích.

Olej oříškově kořeněné vůně je bohatým zdrojem éterických olejů, hořčin a mnoha vysoce nenasycených mastných kyselin, především kyseliny gamalinolenové. Tyto látky jsou nepostradatelné pro hladký průběh látkové výměny. Vitamin C a E posiluje obranné imunitní reakce organismu, jak potvrdily četné odborné studie.
Přípravek nachází uplatnění při alergiích jakéhokoli druhu, ale také při zažívacích a dýchacích a kožních potížích, které jsou způsobeny poruchami látkové výměny.
Olej průběh metabolických reakcí upravuje, harmonizuje, a tím problémy mírní a odstraňuje, neboť všechny jsou vyvolány funkčními poruchami imunitního systému. Kromě toho působí olej díky obsahu dalších látek (nigelinu, saponinů, thymochinonu) jako účinný antioxydativní prostředek (vychytávač volných radikálů) při ochraně buněk různých tkání.

Složení:
100% přírodní egyptský olej ze semen černuchy seté (Nigella sativa) lisovaný a filtrovaný za studena, bez jakýchkoli dalších přísad
Vnitřní použití:
Doporučená denní dávka: 0,3 ml na 1 kg tělesné hmotnosti, max. 12 ml, zamíchat do potravy. Nepodávat v době březosti a kojení.
Zevní použití:
Při podráždění kůže potřít postižené místo několika kapkami oleje 1 – 3krát denně.
Pro ochranu před vnějšími cizopasníky: Podle velikost psa 1 – 5 ml oleje vetřít do kůže nebo srsti 1 – 3krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu