VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

Biotin s boswelií sirup pro psy topvet 200ml

BIOTIN S BOSWELIÍ SIRUP PRO PSY

 

Sirup Biotin s boswelií, na zlepšení kvality kůže, srsti a drápků.

Skladem
Kód: 109569
Značka: TOPVET
206 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Péče, Prevence, Léčba, Doplňky stravy, vitamíny, Tlapky
Použití: Péče, Prevence, Léčba
32502 1 biotin s boswelii sirup pro psy topvet 200ml
Pes
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

BIOTIN S BOSWELIÍ SIRUP PRO PSY

Popis:

Sirup Biotin s boswelií - Na zlepšení kvality kůže, srsti a drápků.

Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie. Biotin s boswelií je doplňkem stravy, který se podílí na zlepšení kvality kůže, srsti a drápků. Při nedostatku biotinu se srst stává matnou, lomivou a drsnou. Pokožka je přesušená, svědivá a s tvorbou lupů. Drápky jsou při nedostatku lomivé a třepivé. Biotin je vhodný doplněk také pro březí a kojící feny. Trvalé podávání biotinu usnadňuje rozčesávání a zabraňuje plstnatění srsti. Boswelie je již stovky let používána pro své hojivé účinky.  

 

Návod k použití:

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť.

 

Složení: 

Invertní fruktózový sirup, Biotin, Boswelia Serrata, Vitamín C.

 

Upozornění: 

Používejte dle návodu k použití. Překročení denní dávky není zdravotním rizikem. Doporučujeme užívat v jednom cyklu alespoň 3 měsíce. Pouze pro zvířata.

 

Skladování: 

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu