Milý návštěvníku, těší nás že jste zavítal na náš e-shop, nicméně bychom vás rády upozornili, že až do 1.10.2022 je e-shop v testovacím režimu a objednávky nejsou přijímány. Budeme ale velmi rády, když se k nám vrátíte 1.10. 2022, kdy naše PRVNÍ ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA oficiálně spatří světlo světa.. :)
Neohodnoceno

Predator animals 500ml

Učinný a bezpečný repelent s vysokou persistencí.
Vyprodáno
Kód: 50100104
Značka: VITAR VETERINAE
437 Kč
Kategorie: Antiparazitika
Kategorie: Pes, Kůže a srst, Antiparazitika, Kůň
Predator animals 500ml
Pes Kůň

Popis:

Učinný a bezpečný repelent s vysokou persistencí. Inovované složení 2017 - nyní i pro kočky! Účinně odpuzuje komáry, klíšťata, tiplíky, ovády a jiný obtížný hmyz. U koní je ideální pro zklidnění zvířete při vycházkách nebo vyjížďkách do míst s vysokou koncentrací bodavého hmyzu. Primárně je určen pro psy, kočky a koně. Aplikujte přímo na srst zvířete. Účinná látka: DEET 16% Icaridin 5% Návod k použití: Před použitím protřepejte. Výrobek rozstříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti asi 20 cm na srst zvířete. Dbejte na to, aby se látka nedostala do očí, nosu a uší nebo na poraněná místa. Jak dlouho repelent funguje? U psů a koček asi 15-20 dní nebo do prvního koupání. U koní podle pocení - cca 24 hodin

Složení:

Účinná látka: DEET 16% Icaridin 5%

Dávkování:

Návod k použití: Před použitím protřepejte. Výrobek rozstříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti asi 20 cm na srst zvířete. Dbejte na to, aby se látka nedostala do očí, nosu a uší nebo na poraněná místa.

Jak dlouho repelent funguje?

  • U psů a koček asi 15-20 dní nebo do prvního koupání

  • U koní podle pocení - cca 24 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: