Neohodnoceno

Gelapony Biotin H Biosol 3000ml

Doplňkové krmivo vhodné k intenzivní regeneraci tkání kopytního systému koní.

 

Skladem
Kód: 80158
Značka: Orling
1 391 Kč
Kategorie: Kůň
Gelapony Biotin H Biosol 3000ml
Kůň
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Gelapony® Biotin Biosol je specializované doplňkové krmivo s bioaktivními kolagenními peptidy, biotinem, zinkem, taurinem a vitamíny pro optimální růst kopytní rohoviny a regeneraci celého kopytního systému. Forma biosolu zajišťuje rychlé a snadné vstřebávání účinných látek a umožňuje snadnou aplikaci přípravku. K výrobě tohoto produktu používáme vodu upravenou technologií AquaSanatura®.

Gelapony® Biotin H Biosol je vhodný zejména:

  • pro intenzivní regeneraci tkání kopytního systému
  • pro regeneraci nekvalitní a narušené rohoviny kopyta
  • pro urychlení růstu rohoviny kopyta
  • při korekci deformovaných a nepravidelných kopyt
    pro rychlé odrůstání a kvalitu rohového střelu a patek

Bioaktivní kolagenní peptidy jsou zdrojem specifických aminokyselin a peptidů důležitých pro tvorbu kopytní rohoviny. Podporují výstavbu rohoviny kopyta a urychlují její růst. Biotin je nezbytný pro strukturu a zdravý vývoj kopytní rohoviny. Jeho nedostatek se u koní projevuje výskytem nekvalitní, suché, drobivé a lámavé kopytní rohoviny. Podávání biotinu se projeví znatelným zlepšením kvality kopytní rohoviny, silnější a pevnější kopytní stěnou. Zinek je důležitým prvkem pro strukturu a kvalitu sliznic, kůže a kožních útvarů včetně kopytní rohoviny. Ovlivňuje proces tvorby rohoviny kopyta. Podporuje odolnost rohoviny vůči mechanickým a chemickým vlivům a má rovněž příznivý účinek na tvrdost kopytní rohoviny a její odolnost vůči patogenním zárodkům. Měď je nezbytná pro normální produkci pojivových tkání včetně kopytní rohoviny. Pozitivně ovlivňuje tvorbu rohoviny. MSM je zdrojem organicky vázané síry důležité pro tvorbu a kvalitu kopytní rohoviny. Vitamín A je důležitý pro zdraví sliznic a pro normální růst a zdraví kostí, kůže, srsti. Pozitivně ovlivňuje růst a normální vývoj kopyta. Jeho deficit se projevuje nekvalitní, drolivou rohovinou a slabou kopytní stěnou. Vitamín C je důležitý pro normální produkci a funkci všech pojivových tkání.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
- kůň 75 ml denně
- hříbě, pony 35 ml denně

KRMNÝ NÁVOD:
Denní dávku odměřte a přimíchejte ke krmné dávce nebo podejte stříkačkou přímo do huby koně. Před použitím protřepat! Usazenina není na závadu kvality přípravku. Přípravek je vhodné podávat denně po dobu minimálně 2 – 3 měsíců. Při větším poškození kopyta nebo pro zajištění plné regenerace odrůstající kopytní rohoviny je vhodné podávání po dobu 6 – 8 měsíců. Dlouhodobé podávání je možné. Gelapony® Biotin Biosol neobsahuje žádné látky považované za doping koní. 
Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.


Forma: tekuté doplňkové krmivo ve formě biosolu
Složení: kolagen hydrolyzovaný (30 %), methylsulfonylmethan
Doplňkové látky v 1 l – nutriční doplňkové látky: zinek (Bioplex® Zn - chelát zinku a bílkovinných hydrolyzátů) 1253 mg, měď (Bioplex®Cu - chelát mědi a bílkovinných hydrolyzátů) 347 mg, beta-karoten 4533 mcg, vitamin A 666700 MJ (IU), vitamin C 16000 mg, biotin 533000 mcg
Povinně deklarované znaky: vlhkost 65 %
Složení v denní dávce 75 ml: bioaktivní kolagenní peptidy 26000 mg, zinek 94 mg, měď 26 mg, provitamin A beta-karoten 340 mcg, vitamin A 50000 MJ (IU), vitamin C 1200 mg, vitamin H-biotin 40000 mcg, MSM 800 mg
Krmný návod: Přípravek podávejte pro regeneraci tkání kopytní rohoviny a zlepšení její kvality.
Denní dávku odměřte a přimíchejte ke krmné dávce nebo podejte stříkačkou přímo do huby koně. Před použitím protřepat! Usazenina není na závadu kvality přípravku. Přípravek je vhodné podávat denně po dobu minimálně 2 – 3 měsíců. Při větším poškození kopyta nebo pro zajištění plné regenerace odrůstající kopytní rohoviny je vhodné podávání po dobu 6 – 8 měsíců. Dlouhodobé podávání je možné. 
Datum spotřeby: 24 měsíců od data výroby
Způsob skladování: při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejdéle do 2 měsíců.
Schvalovací identifikační číslo provozu: αCZ 800358-01
Výrobce: Orling s.r.o., Na Bělisku 1352, 562 01 Ústí nad Orlicí

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu