Neohodnoceno

Gelapony Arthro Biosol 3000ml

Doplňkové krmivo vhodné pro intenzivně zatěžované koně a při chronických pohybových potížích.

 

Skladem
Kód: 79553
Značka: Orling
1 306 Kč
Kategorie: Kůň
Gelapony Arthro Biosol 3000ml
Kůň
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Gelapony® Arthro Biosol je doplňkové krmivo pro koně v zájmovém chovu, dostihové a sportovní, s vysokým obsahem bioaktivních kolagenních peptidů a vitamínů. Gelapony®Arthro vyživuje a regeneruje tkáně kloubního systému, posiluje kosti, vazy a šlachy. Díky vysokému obsahu kolagenu je vhodné pro starší nebo intenzivně zatěžované koně.

Gelapony® Arthro Biosol je vhodné zejména:

  • pro výživu a regeneraci kloubního systému
  • pro ochranu kloubního, vazivového aparátu a šlach
  • při intenzivní sportovní zátěži pro urychlení regenerace tkání pohybového aparátu
  • pro zlepšení pohyblivosti kloubů

Bioaktivní kolagenní peptidy zvyšují syntézu kolagenu, vyživují a regenerují kloubní chrupavky, šlachy, vazy a kosti a zmírňují tak následky předchozí nedostatečné výživy nebo poškození kloubů, zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, a zlepšují hybnost kloubů. Kolagen představuje základní hmotu kloubní chrupavky a podmiňuje její mechanické vlastnosti, především pevnost a pružnost. Kolagenní peptidy ovlivňují činnost buněk směrem k syntéze fyziologického typu kolagenu a zvyšují syntézu kloubního kolagenu o 100 %.

Zinek podporuje imunitní systém a je nezbytný pro zdraví kostí a kloubů. Je důležitým prvkem pro kvalitu kopytní rohoviny. Měď je nezbytná pro normální produkci pojivových tkání, zahrnujících šlachy a vazy, pro výstavbu a zdraví kostí, kloubů a kopyt.

Selen spolu s vitamínem E  působí jako silné antioxidanty a chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů. Kombinace těchto dvou složek má také velmi pozitivní vliv na rozvoj svalů a svalovou funkci. Vitamín C je důležitý pro normální produkci a funkci všech pojivových tkání. Působí jako antioxidant, podporuje imunitu a pomáhá odstraňovat únavu. Biotin a vitamíny skupiny B jsou důležité pro zdraví všech pojivových tkání a nezbytné pro normální utilizaci živin, podporu a růst tělesných tkání.

DÁVKOVÁNÍ:
kůň - 75 ml denně (cca 3 odměrky), hříbě, pony – 35 ml denně

KRMNÝ NÁVOD:
Denní dávku odměřte a přimíchejte ke krmné dávce nebo podejte stříkačkou přímo do huby koně. Před použitím protřepat! Usazenina není na závadu kvality přípravku.
Přípravek je vhodné podávat denně po dobu minimálně 2 měsíců. Kúru je vhodné zopakovat 2 – 3x do roka. V případě větších potíží je možné trvalé podávání.

Gelapony® Arthro Biosol neobsahuje žádné látky považované za doping koní. Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.


Forma: tekuté doplňkové krmivo ve formě biosolu
Složení: kolagen hydrolyzovaný (34 %)
Doplňkové látky v 1 l – nutriční doplňkové látky: zinek (bioplex-chelát zinku a bílkovinných hydrolyzátů) 467 mg, měď (bioplex-chelát mědi a bílkovinných hydrolyzátů) 120 mg, (selen L-selenomethionin) 1600 mcg, beta-karoten 6800 mcg, vitamin C 2000 mg, vitamin E 1600 mg, vitamin B1 240 mg, vitamin B2 200 mg, vitamin B6 120 mg, kyselina pantothenová 80 mg, vitamin B12 400 mcg, biotin 4000 mcg
Povinně deklarované znaky: vlhkost 64 %
Složení v denní dávce 75 ml: bioaktivní kolagenní peptidy CHP 29000 mg, zinek 35 mg, měď 9 mg, selen 120 mcg, provitamin A beta-karoten 510 mcg, vitamin C 150 mg, vitamin E 120 mg,  vitamin B1 18 mg, vitamin B2 15 mg, vitamin B5 6 mg, vitamin B6 9 mg, vitamin B12 30 mcg, vitamin H - biotin 300 mcg
Datum spotřeby: 24 měsíců od data výroby
Způsob skladování: při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejdéle do 2 měsíců.
Schvalovací identifikační číslo provozu: αCZ 800358-01
Výrobce: Orling s.r.o., Na Bělisku 1352, 562 01 Ústí nad Orlicí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu