Milý návštěvníku, těší nás že jste zavítal na náš e-shop, nicméně bychom vás rády upozornili, že až do 1.10.2022 je e-shop v testovacím režimu a objednávky nejsou přijímány. Budeme ale velmi rády, když se k nám vrátíte 1.10. 2022, kdy naše PRVNÍ ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA oficiálně spatří světlo světa.. :)
Neohodnoceno

Biotin s boswelií sirup pro koně 1l

BIOTIN S BOSWELIÍ SIRUP PRO KONĚ

 

Sirup pro koně s boswelií. Boswelia podporuje zdravé klouby, tlumí bolest a podporuje růst chrupavek. Biotin je nutný pro optimální tvorbu rohoviny kopyt.

Skladem
Kód: 109604
Značka: TOPVET
723 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Kůže a srst, Péče, Prevence, Léčba, Kůň, Kopyta, Pohybová soustava, Doplňky stravy, vitamíny
Použití: Péče, Prevence, Léčba
Biotin s boswelií sirup pro koně 1l
Kůň

BIOTIN S BOSWELIÍ SIRUP PRO KONĚ

 

Popis:

Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie.

Biotin - Vitamín H se podílí v organismu na procesech látkové výměny. Biotin je nutný pro optimální tvorbu rohoviny kopyt. Pravidelným užíváním Biotinu dosáhnete toho, že kopyto bude silné a pevné, ale současně pružné, s pravidelným dorůstáním. Kopyto pak není lomivé, nedeformuje se při dorůstání a výborně v něm drží podkova. Boswelia podporuje zdravé klouby, tlumí bolest a podporuje růst chrupavek.

Složení: 

Invertní fruktózový sirup, Boswelia Serrata, Biotin, Vitamín C.

Návod k použití: 

Podávejte 20 ml přípravku denně pro mladého koně a hříbě. Podávejte 20 - 40 ml přípravku pro dospělého koně (600 kg). Důležité je pravidelné podávání přípravku. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: